محرومیت در مسیر پرواز های زابل/شرکت ماهان پاسخگو باشد/نمایندگان قدرت لابی ندارند

  • کد خبر : 45350
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
محرومیت در مسیر پرواز های زابل/شرکت ماهان پاسخگو باشد/نمایندگان قدرت لابی ندارند
قطع, ابطال، تاخیر و جابه جایی مسیر جایگزین در پرواز هایی که مقصدآنها زابل می باشد درسال های اخیر به گوش می رسد و دریغ از ذره ای همت برای برقراری و رفع مشکلات این حوزه .

گندم خبر: شرکت هواپیمایی ماهان ایر مدتی است به بهانه های مختلف خبر از تغییر در ساعت ورودی و خروجی خود به مقصد زابل را می دهد و این عامل باعث گلایه مندی و ناراضایتی مردم شده است .

 

گویا شرکت هواپیمایی نیز متوجه آن شده است که سیستان دادخواهی ندارد و از این بی سرپرست بودن سو استفاده میکند و هرآنچه دلش میخواهد تغییرات در ساعت برنامه پرواز هواپیماهای زابل اعمال میکند.

 

شنیده می شود علت تغییر در ساعات ورودی و خروجی که اخیرا به چشم می خورد به دلیل قدرت لابی مسئولین و نمایندگان کلان شهرهاست, درست همان چیزی که در سیستان شاهد آن نبوده ایم .

 

ضعف عملکردی نمایندگان سیستانی در مجلس و نداشتن قدرت لابی با وجود رزومه به ظاهر نسبتا خوب این روزها باعث تحمیل مشکلات فراوانی بر پیکره منطقه شده است.

 

مشکلات پروازهای فرودگاه زابل مدتهاست عنوان شده اما تلاش چشم گیر و مثمر ثمری از نمایندگان برای حل آن به چشم نخورده است و مشخص نیست چه کسی می خواهد از حق مردم در این زمینه دفاع کند.

 

امید است وکلای مردم در مجلس در کنار مجموعه فرودگاههای استان ضمن پاسخگو بودن, تکلیف وضعیت آشفته پرواز های زابل را هر چه سریعتر مشخص و رفع کنند .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=45350

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. کدوم نماینده حق مردم زابل که اینجوری بشه موقع انتخابات موج دهمرده زابل گرفته بود….