تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023

مجمع عالی بسیج و دانشگاه علوم پزشکی زابل اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر (ٌص) را محکوم کردند

  • کد خبر : 19508
  • ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳
مجمع عالی بسیج و دانشگاه علوم پزشکی زابل اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر (ٌص) را محکوم کردند

شهرگندمـــ : در پی اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر (ص)  واکنشهای بسیاری به این مساله درکشورمان بوجود آمد و ادارت و سازمانهای دولتی و غیر دولتی این عمل شنیع را محکوم کردند. درهمین راستا مجمع عالی بسیج شهرستان زابل و دانشگاه علوم پزشکی زابل با صدور بیانیه ای این مساله را محکوم کردند بسمه تعالی […]

شهرگندمـــ : در پی اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر (ص)  واکنشهای بسیاری به این مساله درکشورمان بوجود آمد و ادارت و سازمانهای دولتی و غیر دولتی این عمل شنیع را محکوم کردند.

درهمین راستا مجمع عالی بسیج شهرستان زابل و دانشگاه علوم پزشکی زابل با صدور بیانیه ای این مساله را محکوم کردند

url

بسمه تعالی

ان الله و ملائکه یصلون علی النبی یا ایها الذین آمنوا صلوا علیه و تسلموا تسلیما (احزاب 56 )
مدت هاست موج اسلام گرایی در غرب به نحوی شدت گرفته که طبق تحقیقات انجام شده اگر به همین نحو ادامه پیدا کند تا سال 2050 میلادی بیش از یک پنجم جمعیت اروپا مسلمان خواهند بود . نفوذ معنوی اسلام در اروپا و غرب ، موج بیداری اسلامی در آسیا و آفریقا ، مهاجرت معکوس یهودیان از سرزمین های اشغالی ، افول ایسم های غرب و گفتمان لیبرالی همراه با افزایش و تسلط گفتمان اسلام گرایی و … سبب شده تا دشمنان اسلام به کمک سرویس های غربی –صهیونیستی اقدام به گسترش اسلام هراسی و توجیهی برای ورشکستگی و وحشی گریهای خود در حمله به کشورهای اسلامی دست و پا کنند و برای متوقف کردن جنبش ها و انقلاب های اسلامی از هیچ کاری رویگردان نباشتد .
انقلاب اسلامی ایران و به دنبال آن بیداری اسلامی مردم در منطقه جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا ، سقوط دومینووار حکومت های مستبد و دست نشانده غرب در منطقه ، دستاوردهای تمدن اسلام در همگرایی و هم افزایی حول مرجعیت دینی در لبنان ، عراق ، سوریه ، یمن ، بحرین و قدرت نمایی بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی امسال تیر خلاص را به کلیه نقشه های شوم منطقه ای آنها روانه ساخت .
به همین منظور پس از شکست معادلات سیاسی آنها در برابر میل به اسلام گرایی و اتحاد بین مسلمانان ، سناریوی حمله تروریستی به مجله شارلی ابدو در فرانسه روی می دهد که طبق تحلیل تحلیلگران اروپایی که منتشر شده به خوبی دست های پنهان و آشکار جریان صهیونیستی ماجرا را که به دنبال اسلام ستیزی است بر ملا می کند . قتل فوری افسر تحقیق این حادثه ، سانسور شدید فیلم های ویدئویی مربوط به موضوع ، ورشکستگی نشریه مذکور و کسب درآمد از این ماجرا ، بازداشت کمدین فرانسوی که عبارت شوخی آمیز ” من شارلی کولیبالی هستم ” را بیان کرده ، اطلاع قبلی نیروهای امنیتی فرانسه از موضوع و عدم اقدام جدی ، شناخته بودن تروریست ها و هزاران سئوال بی پاسخ دیگر در این حادثه تردیدها را در این خصوص زیاد می کند .
سران غربی –صهیونیستی در حالی در تجمع علیه این عملیات شرکت کرده بودند که دستشان به خون انسان های بی گناه در غزه آلوده بود و در حالی قلم هایشان را بالا گرفته و شعار مبارزه با تروریسم سر می دادند که تروریست های بوکوحرام در نیجیریه 16 شهر و روستا را به آتش کشیده و دست کم 100 نفر را به وحشیانه ترین شکل ممکن به قتل رسانده اند ، اما نه رسانه ها و نه مقامات غربی نه در عمل بلکه به صورت زبانی هم آن را محکوم نکردند، در حالی که برای کشته شدن 20 نفر اعم از تروریست ، پلیس و کارتونیست چنین موجی در اروپا ایجاد می کنند این در حالی است که آماری بدین شرح در برابر چشمانشان است :
بیش از 21 هزار غیر نظامی کشته شده در افغانستان در خلال سال های 2001 تا 2014
بیش از 120 هزار غیر نظامی کشته شده در عراق در خلال سال های 2004 تنا 2012
بیش از 1500 غیر نظامی سلاخی شده در نوار غزه فقط در ماه جولای 2014
بیش از 190 هزار کشته در سوریه در خلال سال 2012 تا کنون
گستاخی نشریه شارلی ابدو به پیامبر اعظم (ص) در حالی که این عململیات توسط مسلمانان محکوم و گروه تروریستی القاعده مسئولیت آن را پذیرفته چه معنایی جز اسلام هراسی و اسلام ستیزی دارد ؟!
مجمع عالی بسیج شهرستان زابل این عمل غیر اخلاقی و نژاد پرستانه مجله شارلی ابدو فرانسه رابیانگر تمایل غرب به دشمنی و ستیزه ورزی نسبت به اسلام ، مسلمین و تشویق به جنگ و ناآرامی در جهان می داند و هرگونه حرکت و عملیات تروریستی در هر گوشه از جهان بر روی هر انسانی از هر دین ، مذهب ، رنگ و نژادی و نیز این گونه اعمال هنجارشکنانه مطبوعات غربی بخصوص فرانسوی را بشدت محکوم کرده و تاکید دارد که مسلمانان متحدتر و مصمم تر از گذشته در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی خواهند کرد .
بدیهی است آنچه در این مجله به بهانه آزادی بیان روی داده توهین به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان بوده و روی دیگر افراطی گری است و ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه وزارت امور خارجه می خواهیم از تمام ظرفیت های قانونی خود در نظام حقوق بین الملل استفاده کرده و مطابق کنوانسیون های بین المللی خواستار مجازات عاملان نقض مواد 18 و 27 میثاق حقوق مدنی-سیاسی در خصوص لزوم حفظ حرمت ادیان و مقدسات شود .

هیئت رییسه مجمع عالی بسیج شهرستان زابل

از آغازین روزهای شکوفایی اسلام گرانبها و پیامبری حضرت محمد (ص) ، دشمنی های حسودان چه آشکار و چه پنهان روشن شد و سعی بر آن داشتند تا با خصومتهای خویش از گسترش این دین روشن ، آگاه و سرشار از معرفت و عدالت خواهی جلوگیری کنند که نه تنها نتوانستند بلکه تمام دنیا در طول سالیان در برابر آن سر تعظیم فرود آورد و به اسلام ناب محمدی روی نمودند، حال چه موانعی که دشمنان اسلام با جنگ تفرقه و نفاق به وجود نیاورده اما با روش و آئین پیامبر نور و رحمت به سرمنزل مقصود نرسید.
امروز این دشمنی ها با رنگ و لعابی متمدنانه و در قالب توسعه جوامع خود را نشان داده و روز به روز جسارت و خصومت خویش را در لایه به لایه جوامع نشان می دهند. استکبار که منافع خود را با اسلام خواهی گسترده جهان در خطر می بیند و جایگاه خود را از دست رفته می داند، به بهانه آزادی بیان ، مطالب و تصاویری مرموزانه در جوامع نشر می دهد تا شاید جلوی این خواسته های به حق مسلمانان را بگیرد، اما اهانت به مقدسات و پیامبر عظیم الشان اسلام نه تنها این خواسته آنها را برآورد نمی کند بلکه وحدت و انسجام مسلمانان را با روشنگری و پیروی از ولایت فقیه بیشتر و بیشتر می نماید.
از این رو جامعه دانشگاهی اعم از مسئولین ، کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی عمل قبیحانه نشریه فرانسوی (شارلی ابدو) و اهانت به پیامبر(ص) مهربانی را محکوم کرده و قاطعانه و استوار به تمام دشمنان می گوئیم : با تمام وجود در کنار مقدسات خویش ایستاده و به هیچ عنوان توهین و اهانت را نخواهیم بخشید.

مسئولین ، کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19508
  • دیدگاه‌ها برای مجمع عالی بسیج و دانشگاه علوم پزشکی زابل اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر (ٌص) را محکوم کردند بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.