گندمـــ پرس : رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: باند سارقان مسلح با 12 فقره سرقت مسلحانه و به عنف (روزگیری) در زاهدان و خاش، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی در زاهدان کشف و متلاشی شد.     به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایرنا سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود: در پی شکایت فردی […]

گندمـــ پرس : رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: باند سارقان مسلح با 12 فقره سرقت مسلحانه و به عنف (روزگیری) در زاهدان و خاش، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی در زاهدان کشف و متلاشی شد.

 

81513566-6287732

 

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایرنا سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه سه نفر سارق مسلح به لباس محلی با استفاده از یک قبضه کلت کمری هنگامی که وی قصد سوار شدن بر خودروی پژو پارس خود در زاهدان را داشته به زور وارد خودرو وی شده و پس از بستن دست و پاهایش او را در بیرون شهر از خودرو پایین انداخته و خودروی وی را سرقت کردند کارگاهان پلیس آگاهی بررسی موضوع را آغاز کردند.

 وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع تیم ویژه ای از کارگاهان پلیس آگاهی مسوولیت پیگیری پرونده را عهده دار شده و پس از انجام تحقیقات تکمیلی از شاکی و بررسی مسیر سرقت و سایر اقدامات تخصصی و اشرافیت اطلاعاتی سرنخ هایی از یک سارق سابقه دار در این سرقت به دست آوردند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این متهم که به تازگی به جرم سرقت از زندان آزاد شده بود در یک عملیات در زاهدان دستگیر و برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

ملاشاهی ادامه داد: این متهم حرفه ای در ابتدا منکر انجام هرگونه جرمی بود اما در تحقیقات تخصصی پلیس به شش فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت در شهرهای زاهدان و خاش وشش فقره زورگیری در زاهدان با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کرد.

وی خاطر نشان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضای این باند همچنان با جدیت ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه