گندم پرس :  معیوب شدن دستگاه سی.تی.اسکن تنها بیمارستان شهرستان چابهار بیماران و مراجعان را سرگردان کرده است. این در حالی است که بیماران برای انجام امور مربوط به سی.تی.اسکن باید راهی زاهدان شوند.     به گزارش گندم پرس به نقل از خبر انلاین ، دستگاه سی.تی.اسکن بیمارستان امام علی(ع) شهرستان چابهار در دوره دولت […]

گندم پرس :  معیوب شدن دستگاه سی.تی.اسکن تنها بیمارستان شهرستان چابهار بیماران و مراجعان را سرگردان کرده است. این در حالی است که بیماران برای انجام امور مربوط به سی.تی.اسکن باید راهی زاهدان شوند.

 

2015_6_14_16_17_18

 

به گزارش گندم پرس به نقل از خبر انلاین ، دستگاه سی.تی.اسکن بیمارستان امام علی(ع) شهرستان چابهار در دوره دولت اصلاحات نصب و راه‌اندازی شده و تجهیزات آن مربوط به آن دوره است. در ماه اخیر نیز با وجود تعمیرات مختلف این دستگاه هنوز راه‌اندازی نشده است.

جمال یکی از ساکنان شهرستان کنارک که ۴۰ کیلومتر با چابهار فاصله دارد دراین‌باره گفت: برای انجام سی.تی.اسکن مجبور شدم فاصله ۷۲۰ کیلومتری زاهدان – چابهار را با اتوبوس طی کنم.

شهرستان چابهار از لحاظ تجهیزات پزشکی حداقل‌های لازم را دارد و در صورت بروز مشکل عملاً کار درمان مختل می‌شود. همچنین این شهرستان فقط یک سونوگرافیست دارد که از همه شهرهای همجوار نظیر نیکشهر و سرباز یا قصرقند نیز به آن مراجعه دارند ولی عمده مراجعان زن برای انجام سونوگرافی به زاهدان و کرمان مراجعه می‌کنند زیرا سونوگرافیست چابهار یک مرد است.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه