گندمــــ پرس : فرماندار ویژه زابل بر گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در محلات حاشیه شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی تاکید کرد.   به گزارش گندمـــ پرس ، هوشنگ ناظری صبح امروز در نشست با کتابداران در فرمانداری زابل، اظهار کرد: گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در محلات حاشیه شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی ضروری است.   […]

گندمــــ پرس : فرماندار ویژه زابل بر گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در محلات حاشیه شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی تاکید کرد.

 

به گزارش گندمـــ پرس ، هوشنگ ناظری صبح امروز در نشست با کتابداران در فرمانداری زابل، اظهار کرد: گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در محلات حاشیه شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی ضروری است.

 

فرماندار ویژه زابل افزود: باید تلاش کرد اوقات فراغت جوانان و افراد بیکار را با برنامه‌ریزی صحیح با مطالعه کتاب پر کرد.

این مسئول ادامه داد: کتاب یکی از عوامل آگاهی‌بخشی است و مردم یک جامعه برای آگاهی داشتن از اطلاعات و مباحث مختلف نیازمند مطالعه کتاب هستند.

 

وی گفت: ارتقای آگاهی جامعه سبب پویایی و نشاط و افزایش سطح فرهنگ مردم شده و به دنبال آن توسعه محقق خواهد شد.

ناظری با بیان اینکه انس با کتاب و مطالعه سبب افزایش علم و دانش خود افراد می‌شود، بیان کرد: باید کتاب در دسترس همه مردم قرار گرفته و زمینه انس با کتاب برای همه اقشار مردم فراهم شود.

فرماندار ویژه زابل اضافه کرد: با توجه به برنامه‌های چشم‌انداز 1404 ضروری است در زمینه مسائل کتاب و کتابخوانی قدم برداشته و نسبت به ارائه راهکارهای مناسب اقدام شود.

وی خواستار برگزاری جلسات هم‌اندیشی در زمینه توسعه فرهنگ کتابخوانی شد. / فارس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه