تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

لازمه رشد اقتصادی، باور ظرفیتهای مردمی و کشور است/ در اقتصاد مقاومتی بر ظرفیتهای داخلی تکیه کنیم

  • کد خبر : 21917
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳

گندم پرس : پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، سرهنگ محمد ناظری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی باید ایستادگی اقتصاد ما را در مقابل عوامل خارجی، که باعث تضیعف اقتصاد ما می شود، نشان دهد.       وی افزود: تجربه نشان داده هرجا روی پای خود ایستاده ایم موفق بوده ایم که نمونه […]

گندم پرس : پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، سرهنگ محمد ناظری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی باید ایستادگی اقتصاد ما را در مقابل عوامل خارجی، که باعث تضیعف اقتصاد ما می شود، نشان دهد.
 
 
qtsd_mqwmty_125
 

وی افزود: تجربه نشان داده هرجا روی پای خود ایستاده ایم موفق بوده ایم که نمونه عینی آن انرژی هسته ای و دوران دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه زابل خاطر نشان کرد: امروزه در منازعات اقتصادی دنیا جنگ های کلاسیک جای خود را به جنگ های اقتصادی داده اند هر کشوری بتواند بر استفاده و بهره وری از منابع اقتصادی خود تکیه کند می تواند در این منازعات اقتصادی موفق شود.

وی تاکید کرد: در اقتصاد مقاومتی باید بر مبنای ظرفیت، استعدادها، منابع اقتصادی و انسانی خودمان تکیه کنیم و این باور را داشته باشیم که در این منازعات اقتصادی دولت های قدرتمند همیشه به دنبال بهره برداری از منابع کشورهای ضعیف تر هستند، کشور ما نیز یکی از کشورهایی است که به لحاظ اقتصادی و برخوردار و ثروتمند است.

سرهنگ ناظری تصریح کرد: لازمه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور این است که ظرفیت های کشور و مردم را باور داشته باشیم ،اقتصادی که مردم محور باشد اقتصادی موفق است و تاکید مقام معظم رهبری بر توسعه کشور از طریق اقتصاد مردم محور است.

وی لازمه ورود مردم به بخش اقتصاد را تشکیل تعاونی ها عنوان کرد و اظهار داشت: بخش تعاونی اقتصاد یک الگوی موفق است و تمام کشورهای توسعه یافته جهان از این مدل اقتصادی استفاده کرده اند ما نیز از این مدل اقتصادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید استفاده کنیم.

فرمانده سپاه زابل در پایان گفت: ما باید بتوانیم اراده خودمان را به کشورهای دیگر در زمینه اقتصادی و فرهنگی تحمیل کنیم و صادرات انقلاب اسلامی هم از این طریق میسر خواهد شد که ما یک اقتصاد شکوفا در کشور خودمان داشته باشیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21917
  • دیدگاه‌ها برای لازمه رشد اقتصادی، باور ظرفیتهای مردمی و کشور است/ در اقتصاد مقاومتی بر ظرفیتهای داخلی تکیه کنیم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.