گندمــ پرس : رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت شهید گروهبان دوم جمشید دانایی فر را تسلیت گفت. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از  ایرنا ، در متن پیام علی لاریجانی آمده است: شهادت مرزبان سرافراز و دلاور گروهبان دوم جمشید دانایی فر توسط گروهک تروریستی جیش العدل را به پیشگاه فرماندهی کل […]

گندمــ پرس : رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت شهید گروهبان دوم جمشید دانایی فر را تسلیت گفت.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از  ایرنا ، در متن پیام علی لاریجانی آمده است: شهادت مرزبان سرافراز و دلاور گروهبان دوم جمشید دانایی فر توسط گروهک تروریستی جیش العدل را به پیشگاه فرماندهی کل قوا، ملت شریف ایران و خانواده صبور وی تبریک و تسلیت عرض می کنم.

در ادامه پیام رئیس مجلس آمده است: در طول یکسال گذشته شایعات بی اساسی درباره وضعیت شهید دانایی فر از سوی دشمنان طرح ریزی شد که بیانگر مظلومیت و مقاومت این عزیز جان برکف و سرباز وطن در برابر توطئه آنان می باشد.

رییس مجلس در پیام خود آورده است: اینک که پیکر مطهر این شهید قهرمان به کشور بازگشته است از تلاش شبانه روزی و مستمر اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگیری عوامل شهادت و شناسایی و انتقال پیکر بزرگوار شهید دانایی فر تقدیر کرده، امیدوارم روح متعالی این رزمنده قهرمان مشمول علو درجات در پیشگاه خداوند متعال شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه