گندمـ پرس : امید آرامی کشتی گیر مستعد و آینده دار شهرستان نیمروز مقتدرانه به مدال طلای مسابقات بین المللی ترکیه – جام محمود آتالای دست یافت. به گزارش گندمــ پرس به نقل از وبسایت اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان , این پیکارها با حضور کشتی گیرانی از کشورهای مختلف جهان در […]

گندمـ پرس : امید آرامی کشتی گیر مستعد و آینده دار شهرستان نیمروز مقتدرانه به مدال طلای مسابقات بین المللی ترکیه – جام محمود آتالای دست یافت.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از وبسایت اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان , این پیکارها با حضور کشتی گیرانی از کشورهای مختلف جهان در شهر ازمیر ترکیه جریان دارد که امید آرامی نماینده وزن 42 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با پیروزی در همه دیدارهای خود موفق به کسب مدال طلای این وزن شد.

 

امید ارامی

 

این کشتی گیر 14 ساله در مسابقه اول خود با نتیجه 8 بر صفر از سد نماینده بلاروس گذشت و در دومین دیدار نیز با همین نتیجه حریف آذربایجان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. کشتی گیر سیستان و بلوچستان در بازی ماقبل فینال نیز قاطعانه و با نتیجه 8 بر صفر حریفی از تیم ترکیه ب را مغلوب کرد و فینالیست شد. امید آرامی در دیدار نهایی وزن 42 کیلوگرم نیز نمایش درخشان خود را ادامه داد و 6 بر صفر نماینده ترکیه الف را شکست داد و قاطعانه به مدال طلا دست یافت.

قهرمانی این کشتی گیر خوش آتیه در حالی رقم خورد که حتی یک امتیاز هم به حریفان واگذار نکرد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات عباس آرامی ( پسر عموی امید آرامی ) نیز بعنوان مربی تیم ملی حضور دارد

امید آرامی

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه