گندمـــ پرس : بحث تبادلات مرزی و تجارت چمدانی یکی از مطالبات اصلی مردم سیستان در چندماه گذشته بوده و این مهم در سفر استاندار سیستان و بلوچستان نیز از سوی مردم به مهندس هاشمی یادآوری شد و ایشان نیز قول پیگیری و حل این مشکل را دادند. در همین راستا رخشانی فرماندار شهرستان زهک […]

گندمـــ پرس : بحث تبادلات مرزی و تجارت چمدانی یکی از مطالبات اصلی مردم سیستان در چندماه گذشته بوده و این مهم در سفر استاندار سیستان و بلوچستان نیز از سوی مردم به مهندس هاشمی یادآوری شد و ایشان نیز قول پیگیری و حل این مشکل را دادند.

در همین راستا رخشانی فرماندار شهرستان زهک به خبرنگار گندمـ پرس گفت :  شهرستان زهک که با کشور افغانستان هم مرز می باشد تا کنون از مزیت مرز دارای کمترین بهره بوده و در چند ماه گذشته برنامه ریزیهای صورت گرفته تا مردم منطقه از مزایای آن بهره مند شوند به همین منظور تمامی تلاش خود را جهت راه اندازی بازارچه مرزی شاهگل زهک به کار بستیم و ان شالله در یکشنبه آینده بازارچه شاهگل افتتاح خواهد شد.

رخشانی افزود : طبق خواسته مردم ما راه را باز میکنیم و ان شالله که تجارت برقرار شود , البته معتمدین این سوی مرز با معتمدین آن سوی مرز ارتباطاتی برقرار کرده اند که ان شالله این بازارچه بتواند از رونق کافی برخوردار شود.

وی در پایان گفت : جا دارد از زحمات استاندار سیستان و بلوچستان که دراین مدت دلسوزانه در حل مشکلات جهت شروع بکار این بازارچه داشتیم ما را یاری کردند تقدیر و تشکر نمایم.

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه