شهرگندمــــ : قاضی پور نماینده ارومیه درمجلس شورای اسلامی درگفتگو با شهرگندمــ گفت : با همکاری دیگر نمایندگان طرح سوال از چهار وزیر کشور , اطلاعات , نیروهای مسلح و آموزش و پرورش را پیگیری خواهم نمود. به گزارش شهرگندمـــ قاضی پور ضمن تسلیت به مردم استان و کشور به جهت شهادت معلم شهید عیسی […]

شهرگندمــــ : قاضی پور نماینده ارومیه درمجلس شورای اسلامی درگفتگو با شهرگندمــ گفت : با همکاری دیگر نمایندگان طرح سوال از چهار وزیر کشور , اطلاعات , نیروهای مسلح و آموزش و پرورش را پیگیری خواهم نمود.

به گزارش شهرگندمـــ قاضی پور ضمن تسلیت به مردم استان و کشور به جهت شهادت معلم شهید عیسی شهرکی به خبرنگار شهرگندمــ گفت :  نماینده طبق قانون میتواند درخصوص تمامی مسائلی که درکشور برای مردم رخ میدهد اظهار نظر کند و پیگیر مشکلات آنها باشد, بنده نیز در همین راستا پیگیر این مساله خواهم بود.

وی با بیان اینکه ما برای خون شهدای خود ارزش قائل هستیم گفت : در پیگیری این مساله با هیچکس شوخی نداریم و این موضوع را تا زمانی که عاملین این جنایت مجازات شوند پیگیری خواهم کرد.

قاضی پور در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه آیا با نمایندگان استان دراین خصوص هماهنگی صورت گرفته است گفت : من به کسی نیازی ندارم و خود را نماینده سیستان و بلوچستان میدانم , بنده باید به کمک آنها بیاییم , وقتی دکتر شهریاری گلوی خودش رو درمجلس پاره میکند , وظیفه بنده هم هست که به کمک او بیاییم و او را کمک کنم.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه