در خبرها آمده بود مدارس شهرستان کرمان بعلت خیزش گردوخاک تعطیل شده است و این در حالی است که فرزندان سیستان با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران در ...

در خبرها آمده بود مدارس شهرستان کرمان بعلت خیزش گردوخاک تعطیل شده است و این در حالی است که فرزندان سیستان با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران در کلاس حضور بهم رساندند.

 

گندم خبر, تعطیلی مدارس در برخی نقاط کشور بدلایل مختلف برای آسیب ندیدن آینده سازان و نسل های بعدی انقلاب روال فوری و ساده ای را طی می کند و این در حالی است که در استان سیستان و بلوچستان خوش خدمتان تلاش می کنند تا دانش آموزان آسیب بیشتری ببینید.

 

کسی به فکر آینده سازان و مردم شمال استان سیستان و بلوچستان در سال های اخیر نبوده است و شرایط روز به روز بحرانی تر از دیروز می شود و در این بین تنها شاهدیم گروههای جهادی همیشه پای کار هستند تا آلامی بر درد های بیشمار مردم در تنگه احد ایران اسلامی باشد.

 

مسئولان پاسخ بدهند چرا کرمان تعطیل شد اما با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران و سرما باید دانش آموزان در کلاس درس حضور بهم برسانند در حالی که این شرایط بیماری ها را افزایش میدهد.

 

ناظری فرماندار زابل در پاسخ به پیام خبرنگار گندم خبر با مضمون ” با توجه به غلظت ۱۹ برابر حد بحران “چرا مدارس تعطیل نمی شود? ” چنین پاسخ داد: با توجه به داده های هواشناسی بعید است که از طرف ستاد بحران استان تعطیلی اعلام گردد .

 

باید دید استدلال ستاد بحران استان برای تعطیلی چیست و باید چه آماری دریافت کند تا بفکر سلامتی دانش آموزان آن هم در زیر اسپیلت باشند.

 

یا حق _ مجتبی نورا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه