کسی به فکر فرزندان سیستانی نیست/کرمان تعطیل شد اما سیستان!

  • کد خبر : 47110
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
کسی به فکر فرزندان سیستانی نیست/کرمان تعطیل شد اما سیستان!
در خبرها آمده بود مدارس شهرستان کرمان بعلت خیزش گردوخاک تعطیل شده است و این در حالی است که فرزندان سیستان با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران در ...

در خبرها آمده بود مدارس شهرستان کرمان بعلت خیزش گردوخاک تعطیل شده است و این در حالی است که فرزندان سیستان با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران در کلاس حضور بهم رساندند.

 

گندم خبر, تعطیلی مدارس در برخی نقاط کشور بدلایل مختلف برای آسیب ندیدن آینده سازان و نسل های بعدی انقلاب روال فوری و ساده ای را طی می کند و این در حالی است که در استان سیستان و بلوچستان خوش خدمتان تلاش می کنند تا دانش آموزان آسیب بیشتری ببینید.

 

کسی به فکر آینده سازان و مردم شمال استان سیستان و بلوچستان در سال های اخیر نبوده است و شرایط روز به روز بحرانی تر از دیروز می شود و در این بین تنها شاهدیم گروههای جهادی همیشه پای کار هستند تا آلامی بر درد های بیشمار مردم در تنگه احد ایران اسلامی باشد.

 

مسئولان پاسخ بدهند چرا کرمان تعطیل شد اما با آلایندگی ۱۹ برابر حد بحران و سرما باید دانش آموزان در کلاس درس حضور بهم برسانند در حالی که این شرایط بیماری ها را افزایش میدهد.

 

ناظری فرماندار زابل در پاسخ به پیام خبرنگار گندم خبر با مضمون ” با توجه به غلظت ۱۹ برابر حد بحران “چرا مدارس تعطیل نمی شود? ” چنین پاسخ داد: با توجه به داده های هواشناسی بعید است که از طرف ستاد بحران استان تعطیلی اعلام گردد .

 

باید دید استدلال ستاد بحران استان برای تعطیلی چیست و باید چه آماری دریافت کند تا بفکر سلامتی دانش آموزان آن هم در زیر اسپیلت باشند.

 

یا حق _ مجتبی نورا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47110

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. قضاوت با شما:
    رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد:به علت آلایندگی شدید ، مدارس شهرستانهای کرمان و فهرج امروز (یکشنبه) در هر سه مقطع تحصیلی تعطیل است.رضا جزینی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شاخص آلایندگی هوا در فهرج ۴۶۴ حدود ۴٫۵ برابر حد مجاز و زرند ۵۰۰، حدود پنج برابر حد مجاز است.وی با اشاره به تشکیل ستاد بحران در استانداری کرمان تصریح کرد: شاخص کیفی هوا در کرمان در مرحله خطرناک قرار دارد.
    رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: توفان گرد و خاک با سرعت ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به ۱۹ برابر حد مجاز رساند.به گزارش ایرنا، محمود دیانتی روز یکشنبه اظهار داشت: وزش باد و گرد و خاک از عصر دیروز در شمال سیستان و بلوچستان شروع و رفته رفته بر سرعت وزش باد افزوده شد تا اینکه صبح امروز بیشینه سرعت وزش باد به ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت رسید.
    نتجه: چرا بدست خودمان، خودمان را نابود می کنیم/ این به معنای نسل کشی نیست؟چرا؟ مگر ۵/۴برابر بیشتر از ۱۹ برابر باشد.

  2. امان از مسؤلین بی مسؤلیت