گندمــــ پرس : فــرمـاندار هـامـون ظهـر امروز در نمـاز جمعه تشیع شهر علی اکبر و نماز جمعه اهل تسنن در اسلام آباد لوتک حضـور یافت و پس از خطبـه هـای نمـاز جمعه این هفته ضمن تسلیت شهـادت سـرور و سالار شهیـدان و یاران با وفایش نکـاتی را در رابطه با فـرآیند تصویب منطقه آزاد تجاری-صنعتی […]

گندمــــ پرس : فــرمـاندار هـامـون ظهـر امروز در نمـاز جمعه تشیع شهر علی اکبر و نماز جمعه اهل تسنن در اسلام آباد لوتک حضـور یافت و پس از خطبـه هـای نمـاز جمعه این هفته ضمن تسلیت شهـادت سـرور و سالار شهیـدان و یاران با وفایش نکـاتی را در رابطه با فـرآیند تصویب منطقه آزاد تجاری-صنعتی سیستان بیان کـرد.

 

IMG-20151030-WA0016

 

به گـــزارش گندمــــ پرس ، معصومه پرندوار در جمع نمازگزاران اظهـار کـرد: دولت تمام توان خود را بکار گرفته تا به وعده‌هایی که به مردم دارالولایه داده است جامه عمل بپوشاند. و امروز ما شاهد تحقق یکی از مهمترین این وعده ها که همان تصویب منطقه آزاد تجاری و صنعتی سیستان است، هستیم.

 

وی افــزود : نگاه ویژه معظم له دولت را موظف کرد تا نسبت به مسائل سیستان با حساسیت بیشتری برخورد کند و در این راستا نماینده عالی دولت در استان بصورت مجدانه پیگیر مسائل استان و بخصوص سیستان بودند که این امر موجب تصویب منطقه آزاد تجاری و صنعتی سیستان در هیات محترم دولت شد. بطوریکه 10 وزیر دولت تدبیر و امید و 3 معاون رئیس جمهور پای طرح منطقه آزاد تجاری صنعتی سیستان را امضا نمودند.

 

IMG-20151030-WA0017

 

ایشان ادامه داد : دو منطقه آزاد در استان سیستان و بلوچستان بعنوان دو بال برای برون رفت استان از مشکلات است و سبب توسعه استان در مدت زمان کوتاهی خواهد شد. و منطقه آزاد تجاری و صنعتی سیستان سکوی پرتاب درالولایه در همه ابعاد توسعه است.

 

وی همچنین به سفر معـاون اول محترم رئیس جمهور و وزرای محترم دولت تدبیر و امیـد به منطقـه سیستان و دستاوردهـایی که این سفرها در مدت کوتاهی که از تشکیل دولت میگذرد برای منطقه داشته اشاره کرد و در پایان بار دیگر از نگاه ویژه رهبری به سیستان و خدمات دولت و تلاش و پیگیری استاندار محترم آقای مهندس هاشمی در خصوص مسائل استان تشکـر کـرد .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه