فــرماندار جدید زاهدان معــرفـی شـد

  • کد خبر : 28918
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
فــرماندار جدید زاهدان معــرفـی شـد

گندمـــــ پرس : مجتبی خانجانی که طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید زاهدان منصوب شده بود امروز /سه شنبه/ در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، معاونان استاندار و جمعی از مسئولان استانی معرفی و مشغول بکار شد.       نماینده ولی فقیه در سیستان و […]

گندمـــــ پرس : مجتبی خانجانی که طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید زاهدان منصوب شده بود امروز /سه شنبه/ در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، معاونان استاندار و جمعی از مسئولان استانی معرفی و مشغول بکار شد.

 

81788148-70213062 

 

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در آیین تودیع و معارفه فرماندار زاهدان با بیان اینکه انتصاب در جای خود قابل تقدیر است گفت: خداوند در انتصاب خوب دو برابر انسان های دیگر پاداش می دهد و در انتصاب بد دو برابر انسان های دیگر عذاب می کند.

 

آیت الله عباسعلی سلیمانی اظهار داشت: زمانی که افراد وارد کاری می شوند و مسئولیت قبول می کنند باید با لحاظ کردن تفکر سازنده و پویا تعامل سازنده و ارزشمند با مردم داشته باشند.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این آیین گفت: در ایران اسلامی نعمت های مختلفی از جمله جمهوری اسلامی وجود دارد که مردم با رای مسقیم خود در هر دوره رئیس جمهور، اعضای مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و بسیاری دیگر از مسئولیت ها را انتخاب می کنند.

 

علی اصغر جمشید نژاد ادامه داد: این نعمت برای کسانی قابل درک است که باور و اعتقاد اسلامی دارند اما در حکومت های استبدادی و موروثی اینگونه نیست.

 

وی با بیان اینکه تفاوت زیادی بین اراده و نحوه انتخاب مردم با مفهوم استبدادی و موروثی وجود دارد گفت: ملت ایران درست است که با رای مستقیم خود رئیس جمهور و غیره را انتخاب می کنند اما هر لحظه که احساس کنند رای شان به خطا رفته آن را اصلاح می کنند.

 

وی اظهارداشت: کوتاه و مشخص بودن عمر مدیریت از دیگر نعمت های جمهوری اسلامی ایران است در صورتی که طویل و مورثی بودن حکومت از ویژگی های مهم حکومت های استبدادی محسوب می شود.

 

وی با بیان اینکه باید قدر این نظام و حکومت را دانست گفت: در حکومت های استبدادی متاسفانه ضمن رنج مردم خلاقیت ها می میرند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم در سال 92 دولت تدبیر و امید را انتخاب کردند و بر این اساس انتظار دارند متناسب با شعارهای داده شده نمایندگان و مسئولان در هربخشی ایفا نقش کنند.

 

وی با توجه به سابقه خانجانی فرماندار جدید زاهدان گفت: وی دانشجوی دکترای حفاظت محیط زیست، برادر دوشهید و از جانبازان دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: فعالیت در حوزه های مختلف از جمله وزارت کشور، شهرداری و غیره نشان از توانمندی وی در این عرصه دارد.

جمشید نژاد گفت: آنچه از مسئولان به ویژه فرماندار جدید زاهدان مورد انتظار است اینکه در دوره فعالیت و مسئولیت ضمن اتخاذ رویکرد خدمت به مردم با نگاه منصفانه سیاست های توسعه ای و تغییر و تحول را مورد توجه قرار دهد.

 

وی تاکید کرد: سیاست دولت تدبیر و امید و آنچه آن را کمی با دولت های قبلی متفاوت کرده عقل گرایی، منطق گرایی و استفاده از خرد جمعی و بهره جستن از نظرات کارشناسی است تا زمینه را برای توسعه بیش از پیش ایران اسلامی فراهم کند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با آغوش باز از ارجمندی فرماندار سابق زاهدان در ستاد استانداری و اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات استقبال می کنیم.

 

در این آیین با تقدیر از فعالیتهای چند ساله عباسعلی ارجمندی فرماندار سابق زاهدان، مجتبی خانجانی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان به عنوان مرکز استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

 

81788148-70213066

خانجانی فرماندار جدید زاهدان نیز در این نشست گفت: با 21 سال سابقه خدمت در بخش های مختلف از جمله وزارت کشور و شهرداری تهران امیدوارم بتوانم با همکاری همه بخش ها به اهداف عالیه نظام اسلامی و دولت دست یابیم.

 

مجتبی خانجانی متولد 1354 دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش محیط زیست و دانشجوی دوره دکترا سوابق مختلفی در استان های تهران، کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان در کارنامه خود دارد.

 

معاون خدمات شهری، رئیس ادار کل حراست و رئیس کارگروه تخصصی حوادث و بلایای طبیعی محیط زیست شهری شهرداری منطقه سه تهران، معاون خدمات شهری، قائم مقام ستاد پیشگیری و مدیریت بحران و نماینده تام الا ختیار شهردار در امور محیط زیست شهرداری منطقه دو تهران، معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق، رئیس دبیرخانه تخصصی جشنواره مشکات و عضو کمیسیون آموزش سازمان مدیریت پسماند، رئیس حوزه معاون استاندار و فرماندار تهران، مشاور معاون استاندار و فرماندار تهران، رئیس شورای تامین شهر تهران، دهدار دهستان سولقان، سرپرست اداره سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران و مشاور امور ایثارگران و فرمانداری تهران، سرپرست اداره حراست فرمانداری شمیرانات، مسئول کمیته ایمنی انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و دبیر ستاد انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی استانداری تهران، کارشناس مسئول امور سیاسی استانداری کرمانشاه، نماینده تام الاختیار استانداری کرمانشاه در کمیسیون نظارت بر اصناف و نماینده تام الاختیار استانداری در بررسی صلاحیت متقاضیان شرکت در انتخابات صنفی کرمانشاه و کارشناس مسئول امور سیاسی استانداری کردستان، کارشناس مسئول امور انتظامی استانداری کردستان و مشاور و مدیر کل حراست استانداری سیستان و بلوچستان بخشی از مسئولیت های گذشته فرماندار جدید زاهدان است./ایرنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28918

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. انشا الله سیاسی نباشد و دم ارجمندی مرد عمل و اقتدار گرا و توانمند و بی همانند گرم و به امید خدا فرماندار جدید هم بتوانند کمکی شایان بر مناطق محروم داشته باشند.

  2. حالا حراست رو به کی دادند?هه

  3. خوشم میاد گندم پرس اولین سایتی هست که مطلب گزاشت

  4. دوست صمیمی اقای استاندار تبریک تبریک

  5. انشالله اوضاع امنیتی بهتر بشه چون سابقه امنیتی ایشون بالاست

  6. تبریک به جناب ارجمندی در انتصاب پست جدیدشان که مسئولیت بزرگ خدمت به مظلومان را در استانداری برعهده گرفته است و تبریک به خانواده شهدا وایثارگرعزیزمان مجتبی خانجانی همه این عزیزان چشم و چراغ این ملت هستند سرورانم منتظر خبرهای خوش و خدمات پسندیده این دو عزیزانمان باشیم انشاالله

  7. متاسفم کسانی پشت میز های مدیرت قرار میگیرند که بویی از انسانیت نبردند جز مشکل تراشی برای مردم کاری بلد نیستند