تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

فشار برخی نمایندگان برای مدیریت بر منتقدان!

  • کد خبر : 47316
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
فشار برخی نمایندگان برای مدیریت بر منتقدان!
قدرت طلبی و رسیدن به قدرت دوباره در آخرین سال نمایندگی باعث شده است نماینده های مردم به هر طریق و روشی صدای انتقاد را خاموش کنند.

گندم خبر, برخی نمایندگان که محبوبیت روز و ماههای اول را از دست داده اند در آخرین سال نمایندگی تلاش دارند با استفاده از هر روشی صدای انتقاد را از هر گوشه که به گوش میرسد خاموش کنند .

 

انتقاد سازنده سخنی است که بارها و بارها رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر آن تاکید داشته اند و در این راستا برخی از نمایندگان انتقادات سازنده را خوش ندیده و برای از دست ندادن قدرت تلاش دارند با استفاده از هر شیوه ای جلوی انتقاد را بگیرند.

 

عملکرد ضعیف نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس دهم نارضایتی بسیاری را در پی داشته است و تنها یک یا دو نماینده توانسته اند رضایت نسبی برای حوزه انتخابیه خود داشته باشند و باقی افراد از این امر هم مستثنی بوده اند.

 

کمک به معیشت مردم و رفع مشکلات مردم از طریق رایزنی ها در پایتخت بزرگترین لذت بعد از رسیدن به قدرت می تواند باشد که نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی باید با تلاش از آن بهره کافی و وافی را ببرند.

 

امید است بجای خاموش کردن انتقادات سازنده شعله خدمت به مردم را شعله ورتر سازید .

 

مجتبی نورا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47316

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. نماینده ها فقط موقع انتخابات پیداشون میشه
    بگن ما هم هستیم
    حیف رای که حروم کنیم
    حیف شناسنامه که کثیفش کنیم

  2. به گمانم این شگرد نمایندگان استان نیست .بلکه ترفند سوخته نامزدهای انتخاباتی جدید است که با آن بهترین ها را تخریب کنند که غیر ممکناست