گندمـــــ پرس : کمتر از دو هفته پس از اینکه ابوحَفَص البَلوشی با انتشار ویدیویی مسئولیت شهادت هشت مرزبان غیور کشورمان را برعهده گرفته بود نگذشت که این جانی بهمراه دو همدست دیگر خود توسط ماموران گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.     هلاکت البلوشی در بلوچستان نشان از بیداری و عزم جدی سربازان […]

گندمـــــ پرس : کمتر از دو هفته پس از اینکه ابوحَفَص البَلوشی با انتشار ویدیویی مسئولیت شهادت هشت مرزبان غیور کشورمان را برعهده گرفته بود نگذشت که این جانی بهمراه دو همدست دیگر خود توسط ماموران گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.

 

80627_848

 

هلاکت البلوشی در بلوچستان نشان از بیداری و عزم جدی سربازان گمنام امام زمان جهت مقابله با این جانیان دارد و این عملیات موفقیت آمیز پیامی روشن برای دیگرانی که در سر سودای خرابکاری دارند نیز دارد.

سرنوشت شوم بلوشی که در کمتر از دو هفته از عرض اندام رقم خورد به جانیان و  فریب خوردگان منطقه این هشدار را می دهد که بفکر شرارت نباشند , زیرا دیر یا زود به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت خواهند رسید.

در پایان لازم به یادآوریست که ناامن کردن منطقه  دست آوردی جز فلاکت مردم بومی منطقه ندارد و مردم این دیار نیز بخوبی درک کرده اند که این جانیان نه تنها  حامی آنها نیستند بلکه دشمنان قسم خورده آنها محسوب می شوند و جایی در قلوب غیور مردان بلوچستان ندارند.

یادداشت : جوان بلوچ

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه