فریب خوردگان از سرنوشت شوم البلوشی عبرت بگیرند

 • کد خبر : 23471
 • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
فریب خوردگان از سرنوشت شوم البلوشی عبرت بگیرند

گندمـــــ پرس : کمتر از دو هفته پس از اینکه ابوحَفَص البَلوشی با انتشار ویدیویی مسئولیت شهادت هشت مرزبان غیور کشورمان را برعهده گرفته بود نگذشت که این جانی بهمراه دو همدست دیگر خود توسط ماموران گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.     هلاکت البلوشی در بلوچستان نشان از بیداری و عزم جدی سربازان […]

گندمـــــ پرس : کمتر از دو هفته پس از اینکه ابوحَفَص البَلوشی با انتشار ویدیویی مسئولیت شهادت هشت مرزبان غیور کشورمان را برعهده گرفته بود نگذشت که این جانی بهمراه دو همدست دیگر خود توسط ماموران گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.

 

80627_848

 

هلاکت البلوشی در بلوچستان نشان از بیداری و عزم جدی سربازان گمنام امام زمان جهت مقابله با این جانیان دارد و این عملیات موفقیت آمیز پیامی روشن برای دیگرانی که در سر سودای خرابکاری دارند نیز دارد.

سرنوشت شوم بلوشی که در کمتر از دو هفته از عرض اندام رقم خورد به جانیان و  فریب خوردگان منطقه این هشدار را می دهد که بفکر شرارت نباشند , زیرا دیر یا زود به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت خواهند رسید.

در پایان لازم به یادآوریست که ناامن کردن منطقه  دست آوردی جز فلاکت مردم بومی منطقه ندارد و مردم این دیار نیز بخوبی درک کرده اند که این جانیان نه تنها  حامی آنها نیستند بلکه دشمنان قسم خورده آنها محسوب می شوند و جایی در قلوب غیور مردان بلوچستان ندارند.

یادداشت : جوان بلوچ

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23471

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. درود خدا بر سربازان گمنام امام زمان.ان شا الله به زودی همه وهابیون و تروریست های ملعون زیر چکمه های شما قرار خواهند رفت .خدا قوت.

 2. جناب بلوچ
  متن بسیار متین و بجایی بود که نشون از بصیرت و حسن توجه شما به این موضوع داره. همه ما امیدواریم که روزی شاهد امنیت مطلق در سراسر استان س و ب باشیم چرا که ((امنیت )) لازمه پشرفت هر منطقه ی .

 3. میشه بگید داخل بلوچستان چیکار میکرده ؟؟؟ خیلی خیالش جمع بوده که تو بلوچستان استراحت میکرده . هه

 4. افراد جانی و مزدوران اسراییل و آمریکا به زودی به سزای جنایاتشان خواهند رسید

 5. هیچ انسان عاقلی از چنین جانوران ددمنش و دیو صفت نباید طرفداری کند. پناه دهندگان به این افراد , خودشان باید بدانند که پناه دادن به این درنده خویان ،شراکت در گناهان بزرگ آنان است . اینان افرادی مهدورالدم هستند که عده ای بی کناه را قتل عام می کنند و یک مسلمان هرگز نباید از آنان حمایت کند.

 6. این جانیان از طریق فقر در بین مردم جنوب استان نفوذ می کنند