تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

فرمانده ناجا: امنیت ایران با کشورهای همسایه قابل مقایسه نیست

  • کد خبر : 32137
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
فرمانده ناجا: امنیت ایران با کشورهای همسایه قابل مقایسه نیست

گندم پرس : سردار حسین اشتری سه شنبه شب در نشست با سران، ریش سفیدان، معتمدان و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان در ستاد فرماندهی مرزبانی این استان در زاهدان اظهار داشت: امروزه در کشورهای همسایه و فراتر از آن افراد و گروه هایی بنام اسلام علیه اسلام و مسلمانان جنایات و خیانت های متعددی مرتکب […]

گندم پرس : سردار حسین اشتری سه شنبه شب در نشست با سران، ریش سفیدان، معتمدان و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان در ستاد فرماندهی مرزبانی این استان در زاهدان اظهار داشت: امروزه در کشورهای همسایه و فراتر از آن افراد و گروه هایی بنام اسلام علیه اسلام و مسلمانان جنایات و خیانت های متعددی مرتکب می شوند.
وی بیان کرد: آمریکا و رژیم سعودی برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی از گروه های تکفیری و سلفی در منطقه حمایت های زیادی می کنند تا آنها نیز منطقه را ناامن کرده و به جنایات و اهداف شومشان ادامه دهند.
وی افزود: جهان اسلام چه شیعه و چه سنی باید با افشاگری ماهیت گروه های تکفیری اجازه ندهند این جنایتکاران در بین صفوف مسلمانان رخنه کنند.
فرمانده ناجا گفت: کشورهای امپریالیسم و صهیونیسم می خواهند اسلام را که دین رافت و انسان دوستی است یک دین خشن معرفی کنند و چهره مهربان پیامبر رحمت را به گونه ای دیگری جلوه دهند.
وی تصریح کرد: امنیتی که در جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و انسجامی که بین مردم و نیروهای نظامی و انتظامی وجود دارد در مقایسه با سایر کشورهای همسایه قابل مقایسه نیست.
وی خاطر نشان کرد: مزدوران اجنبی و جیره خواران استکبار در سالهای گذشته جنایتهای زیادی در کشور انجام دادند که مردم مرزدار سیستان و بلوچستان همراه و همدش با مرزداران نیروی انتظامی شجاعانه در مقابل اشرار و تروریستها ایستادگی کرده و این استان را به امنیت پایدار رساندند.
سردار اشتری اظهار داشت: مرزداران حقیقی جمهوری اسلامی ایران مردم این استان هستند که با خون پاکشان امنیت را تضمین کردند.
وی تصریح کرد: با وجود گستره زیاد سیستان و بلوچستان، نرخ بیکاری و آماده بودن بستر جرم به گزارش فرماندهان انتظامی در این استان شاهد کمترین جرم هستیم و این را مدیون مردم مرزدار این خطه از کشور می دانیم
وی افزود: تمامی دولتمردان باید این اهتمام را داشته باشند که مشکلات و معضلات این استان را برطرف سازند.
وی تصریح کرد: برای ایجاد امنیت پایدار باید پیشرفت حاصل شود تا امنیت باثبات و پایدار باقی بماند.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی باید پناهگاه مردم باشد و کسانی را یاری کند که به آنان ظلم شده است و داد مظلوم را از ظالم بگیرد.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: سراسر این استان زیبایی های خاصی دارد اما برخی افراد بجای نشان دادن این گلها، علف های هرز را که اتفاقا از این منطقه هم نیستند نشان می دهند.
سردار رهام بخش حبیبی با تقدیر از حضور با شکوه مردم در انتخابات مجلس افزود: با وجود تبلیغات فراوان دشمنان نظام مبنی بر دلسرد کردن مردم و تشویق آنان به شرکت نکردن در انتخابات اما بر خلاف تصور دشمنان مردم این استان با حضور گسترده و مشارکت بالا پاسخ دندان شکنی به یاوه گویان دادند که این حضور قابل تقدیر است.
وی خاطر نشان کرد: مرزداران حقیقی در این استان مردم هستند و باید تقدیر فراوانی از این جان برکفان نظام صورت گیرد.
یکی از معتمدان و بزرگان طوایف به نمایندگی از سران، ریش سفیدان و معتمدان طوایف و اقوام سیستان و بلوچستان نیز در این نشست اظهار داشت: مردم بلوچ و فارس این استان از ابتدای پیروزی انقلاب و دوران هشت سال جنگ تحمیلی حضوری حماسی در صحنه داشته اند و همواره در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده و از هیچ تلاشی برای حفظ دستاوردهای انقلاب و کیان میهن اسلامی فرو گذار نبوده و اکنون نیز برای امنیت این استان از تمام ظرفیتها استفاده می کنیم.
محمد حسن بلیده ای افزود: مردم این استان تشنه محبت مسئولان هستند و اگر توجهی به آنان بشود با تمام امکانات خود قدردان این نظام هستند.
وی خاطر نشان کرد: با وجودی که ناامنی در کشورهای همسایه زیاد است اما سیستان و بلوچستان بهترین امنیت را دارد.
بلیده ای گفت: نبود اشتغال از مهمترین مشکلات مردم این خطه است که از مسئولان درخواست پیگیری و حل این مشکل را داریم.
وی بیان کرد: بهترین ظرفیت ها و توانمندیها در این استان وجود دارد که باید به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده شود.
وی تصریح کرد: ما مردم سیستان و بلوچستان اعم از بلوچ و فارس و شیعه و سنی در خدمت رهبر معظم انقلاب هستیم و وفاداری خود را نسبت به آرمانهای نظام جمهوری اسلامی در ۸ سال جنگ تحمیلی و مبارزه با اشرار نشان داده ایم و همواره وفادار به نظام و رهبری هستیم.
سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه به منظور شرکت در یادواره شهدای نیروی انتظامی که فردا در تالار فردوسی زاهدان برگزار می شود، سفر کرده است./ایرنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32137
  • دیدگاه‌ها برای فرمانده ناجا: امنیت ایران با کشورهای همسایه قابل مقایسه نیست بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.