گندمــــ پرس : فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: فرهنگ سازی و آموزش لازمه کاهش تصادفات در محورهای ارتباطی است.   به گزارش گندمـــ پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه زابل، هوشنگ ناظری در همایش یادمان قربانیان حوادث و سوانح رانندگی منطقه سیستان با اشاره به لزوم رعایت انضباط در هر کاری اظهار […]

گندمــــ پرس : فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: فرهنگ سازی و آموزش لازمه کاهش تصادفات در محورهای ارتباطی است.

 

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه زابل، هوشنگ ناظری در همایش یادمان قربانیان حوادث و سوانح رانندگی منطقه سیستان با اشاره به لزوم رعایت انضباط در هر کاری اظهار داشت: جامعه دارای نظم و انضباط مطلوب می تواند برای جوامع دیگر الگو باشد.

 

وی با تاکید بر برخورد قانونی در مقابل تخلفات رانندگی گفت: همه دستگاههای متولی حوزه ترافیک و رانندگی باید یک منطقه در سطح شهر زابل را به عنوان نمونه برای طرح ترافیکی کاهش تخلفات رانندگی انتخاب کنند.

 

فرمانده پلیس راه زابل- زاهدان نیز در این همایش بیان کرد: این محور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در خصوص ساخت بزرگراه زابل – زاهدان باید تلاش و جدیت بیشتری صورت گیرد.

 

سرهنگ یدالله ستوده افزود: حدود 50 درصد سوانح رانندگی در هنگام شب اتفاق می افتد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر زابل نیز گفت: با توجه به آمار بالای سفر به سیستان باید خدمات مطلوب تری به مردم این منطقه ارائه شود.

 

اصغر قورزهی با اشاره به مسافت جاده زابل-زاهدان گفت: آمار پایگاههای جاده ای هلال احمر باید در این محور افزایش یابد.

 

منطقه سیستان متشکل از پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه