گندمــــ پرس : معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: تمام فعالیت ها و اقدامات تبلیغی کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در سطوح مختلف رسانه ای، فضای مجازی، مجامع و اجتماعات مختلف از سوی دستگاههای نظارتی و سیاسی رصد می شود.       هوشنگ ناظری  با اشاره به فعالیت برخی از […]

گندمــــ پرس : معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: تمام فعالیت ها و اقدامات تبلیغی کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در سطوح مختلف رسانه ای، فضای مجازی، مجامع و اجتماعات مختلف از سوی دستگاههای نظارتی و سیاسی رصد می شود.

 

فرماندار زابل

 

 

هوشنگ ناظری  با اشاره به فعالیت برخی از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در فضای مجازی و اجتماعات مختلف افزود: وزارت کشور و فرمانداری ها بعنوان مجریان انتخابات حق قانونی خود می دانند با کسانی که قانون را رعایت نکرده و حتی بالاتر از قانون عمل می کنند برخورد کنند.

 

وی تصریح کرد: برخی افراد که حضور آنان به عنوان کاندیدا در انتخابات مجلس شورای اسلامی محتمل است و یا طرفدارانشان در فضای مجازی با اشکال مختلف فعالیت های تبلیغاتی غیر موجه انجام می دهند که این خلاف قانون است.

 

فرماندار زابل اظهار داشت: برخی افراد نیز دست به تخریب اشخاص و دولت می زنند که اینها همه قابل پیگیری است و پیگرد قانونی دارد.
وی افزود: تخلفات این قبیل افراد در مراحل تایید صلاحیت مورد رسیدگی قرار گرفته و سلب صلاحیت خواهند شد و اقدامات آنان به صورت مدارک و مستندات در زمان ثبت نام ارائه می شود و مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

ناظری گفت: فرآیند انتخابات با ابلاغ وزیر کشور اعلام خواهد شد.

وی در خصوص انتصاب معاون سیاسی این فرمانداری گفت: انتصاب معاون سیاسی فرمانداری ویژه زابل توسط مسوولان مربوطه در حال پیگیری است.

 

ناظری افزود: در تلاش هستیم هر چه سریعتر معاون سیاسی فرمانداری ویژه زابل مستقر شود که به طور قطع صلاحیت افراد مدنظر خواهد بود.
حوزه انتخابیه زابل شامل شهرستانهای زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز دارای دو کرسی در مجلس شورای اسلامی است./ایرنا

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه