گندم پرس : فرماندار زاهدان گفت: بلوار شهیدان شاهوزهی واقع در حدفاصل بلوار میرجاوه تا میدان کشاورز تغییر نام نیافته است.     به گزارش گندم پرس به نقل از ایرنا ، عباسعلی ارجمندی گفت : هیچ مصوبه ای از سوی شورای نام گذاری در رابطه با تغییر نام این بلوار به نام شخص تا اشخاصی به […]

گندم پرس : فرماندار زاهدان گفت: بلوار شهیدان شاهوزهی واقع در حدفاصل بلوار میرجاوه تا میدان کشاورز تغییر نام نیافته است.

 

81664324-70003207

 

به گزارش گندم پرس به نقل از ایرنا ، عباسعلی ارجمندی گفت : هیچ مصوبه ای از سوی شورای نام گذاری در رابطه با تغییر نام این بلوار به نام شخص تا اشخاصی به فرمانداری زاهدان نرسیده است.

وی اظهار داشت: روال کار به این صورت است که اگر مجموعه شورای نام گذاری در خواست تغییر نام یا نام گذاری محلی را دارد، مصوبه خود را به فرمانداری و شورای نظارت ارسال کند که تا این لحظه در رابطه با تغییر نام بلوار شهیدان شاهوزهی این اتفاق رخ نداده است.

وی در رابطه با تغییر نام این بلوار در گوگل گفت: هر فردی به راحتی می تواند با دسترسی به فضای مجازی نام محل های مختلف را در گوگل تغییر دهد.

رواج شایعاتی مبنی بر تغییر نام بلوار پشت فرودگاه و محله کریم آباد زاهدان حساسیتهای زیادی در میان اهالی محل و برخی شهروندان ایجاد کرده که منجر به اظهار نظرهایی در فضای مجازی و ارتباطی نیز شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری زاهدان نیز رواج شایعاتی مبنی بر تغییر نام این خیابان را تکذیب کرد و گفت: موضوع تغییر نام مربوط به اوایل سالجاری است که بر اساس پیشنهاد دو نفر از اعضای شورای شهر زاهدان مطرح شده بود.

حمید میربزرگ اظهار داشت: بنابر این پیشنهاد، گروهی از سوی شورا برای بررسی موضوع به محله کریم آباد و خیابان یاد شده مراجعه کرده بودند که اهالی محل خواستار تغییر نیافتن نام خیابان از شهیدان شاهوزیی شدند.

وی افزود: با توجه به مخالفت اهالی محل، این موضوع در شورای نام گذاری مطرح نشد.

وی در رابطه با تغییر نام این خیابان در نقشه گوگل گفت: با توجه به جهانی بودن این سایت هر کاربری می توانند این اقدام را انجام دهد.

این در حالی است که رییس شورای شهر زاهدان مدعی شد که هنوز برای این بلوار نام گذاری صورت نگرفته است.

شیرعلی نارویی به خبرنگار ایرنا گفت: موضوع نامگذاری این بلوار در شورای نام گذاری مطرح نشده است.

وی افزود: متاسفانه مدتی است که برخی از شهروندان خودسرانه اقدام به نصب تابلو در برخی معابر عمومی می کنند که اینکارشان خلاف مقررات و ضوابط شهری و شهرداری است زیرا نامگذاری هر یک از معابر شهر باید در شورای نامگذاری مطرح و تصویب شود در غیر این صورت تابلوی نصب شده از سوی فرد یا افراد هر محله جمع آوری می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه