گــنــدمـــ پــرس : علی اصغر جمشید نژاد شامگاه یک شنبه در نشست شوارای اداری اظهار داشت:به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونمند ‌هستیم و محوریت کار، قانون است. وی خطاب به مدیران تاکید کرد: از سلیقه ها و جریان های فکری و یا از شخص خاصی ‌حمایت نخواهیم کرد و تحت تاثیر هیچ گروه سیاسی […]

گــنــدمـــ پــرس : علی اصغر جمشید نژاد شامگاه یک شنبه در نشست شوارای اداری اظهار داشت:به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونمند ‌هستیم و محوریت کار، قانون است.

وی خطاب به مدیران تاکید کرد: از سلیقه ها و جریان های فکری و یا از شخص خاصی ‌حمایت نخواهیم کرد و تحت تاثیر هیچ گروه سیاسی و جریان فکری قرار نخواهیم گرفت.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: لازم است مسئولان در حوزه‌های مختلف مربوط به برگزاری انتخابات اقداماتی انجام دهند تا پس از انجام این امور مشکلی ایجاد نشود و مانند سال‌های گذشته زمینه افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان فراهم کند.

جمشید نژاد تأکید کرد: حضور تمامی قشرهای مردمی در انتخابات می‌تواند موجب ارتقای جایگاه، سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران در جامعه جهانی شود.

وی گفت: باید با فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم، انتخاباتی درخور شان نظام برگزار کرده و این همدلی و همزبانی را در عمل به اثبات برسانیم.

جمشید نژاد با اشاره به تعیین شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت، بر ضرورت حفظ و تقویت اتحاد و وحدت بین مسوولان و مردم تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه