تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

فرمانداران کاستی های برگزاری انتخابات را رفع کنند

  • کد خبر : 30560
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۰۰
فرمانداران کاستی های برگزاری انتخابات را رفع کنند

گــنــدمـــ پــرس : علی اصغر جمشید نژاد شامگاه یک شنبه در نشست شوارای اداری اظهار داشت:به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونمند ‌هستیم و محوریت کار، قانون است. وی خطاب به مدیران تاکید کرد: از سلیقه ها و جریان های فکری و یا از شخص خاصی ‌حمایت نخواهیم کرد و تحت تاثیر هیچ گروه سیاسی […]

گــنــدمـــ پــرس : علی اصغر جمشید نژاد شامگاه یک شنبه در نشست شوارای اداری اظهار داشت:به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونمند ‌هستیم و محوریت کار، قانون است.

وی خطاب به مدیران تاکید کرد: از سلیقه ها و جریان های فکری و یا از شخص خاصی ‌حمایت نخواهیم کرد و تحت تاثیر هیچ گروه سیاسی و جریان فکری قرار نخواهیم گرفت.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: لازم است مسئولان در حوزه‌های مختلف مربوط به برگزاری انتخابات اقداماتی انجام دهند تا پس از انجام این امور مشکلی ایجاد نشود و مانند سال‌های گذشته زمینه افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان فراهم کند.

جمشید نژاد تأکید کرد: حضور تمامی قشرهای مردمی در انتخابات می‌تواند موجب ارتقای جایگاه، سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران در جامعه جهانی شود.

وی گفت: باید با فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم، انتخاباتی درخور شان نظام برگزار کرده و این همدلی و همزبانی را در عمل به اثبات برسانیم.

جمشید نژاد با اشاره به تعیین شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت، بر ضرورت حفظ و تقویت اتحاد و وحدت بین مسوولان و مردم تاکید کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30560

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. چرا فقط شرایط را برای انتخابات فراهم کنند چرا شرایط را برای زند ماندن مردم کسی نیست بگوید فراهم کنیم تا هر روز یک سوغاتی جدید به استان وارد نشود و جان بچه های مردم را نگیرد چرا کسی نیست در مورد انفولانزای کشنده ی خوکی و تعداد کشته ها به مردم هشدار دهد و فقط و فقط همیشه بحث فراهم کردن شرایط بر مسولین باید باشد یک روز هم بحث شرایط به نفع مردم فراهم کنیم تا مرگ مردم را تهدید نکند