گندم پرس : علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی ـ اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از انتخاب اعضای ستاد برگزاری انتخابات استان خبر داد و گفت: ستاد انتخابات استان از کمیته های فن آوری و اطلاعات، امنیتی و انتظامی، اطلاع رسانی و تبلیغات، استعلامات و حراست، مالی و پشتیبانی و حقوقی تشکیل می شود.به گزارش […]

گندم پرس : علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی ـ اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از انتخاب اعضای ستاد برگزاری انتخابات استان خبر داد و گفت: ستاد انتخابات استان از کمیته های فن آوری و اطلاعات، امنیتی و انتظامی، اطلاع رسانی و تبلیغات، استعلامات و حراست، مالی و پشتیبانی و حقوقی تشکیل می شود.
به گزارش گندمـ پرس به نقل از عصر هامون , وی بیان داشت: مطابق با احکام صادره بنده به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان، علی اصغر کشاورزمقدم مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری جانشین ستاد انتخابات استان تعیین، علی اصغر میرشکاری معاون امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان مسئول کمیته های انتظامی و امنیتی ستاد انتخابات، محمد سرایانی معاون اداره کل سیاسی و انتخابات مسئول کمیته های اجرایی ستاد انتخابات و سید رضی مجد محمدی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری به عنوان مسئول کمیته فن آوری و اطلاعات ستاد و شدند.
جمشیدنژاد، در ادامه گفت: همچنین علیرضا براهوئی مدیرکل روابط عمومی استانداری به عنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، مجتبی خانجانی مدیرکل حراست استانداری مسئول کمیته استعلامات و حراست، احسان عالی مدیرکل اداری و مالی استانداری مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و زهرا نواب زاده مسئول گروه انتخابات و تقسیمات کشوری مسئول کمیته اخبار، اطلاعات و هماهنگی شهرستان های ستاد انتخابات استانداری تعیین شدند.

هیچ یک از معاونین و مدیران استانداری در انتخابات کاندید نمی شوند
وی ادامه در خصوص زمزمه های استعفای برخی از مدیران استانداری مبنی بر شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر کشور از باب احتیاط و حساسیت شغل افراد درگیر در انتخابات یکم اسفند سال گذشته را برای مدیران شاغل زیر مجموعه وزارت کشور در نظر گرفتند در مدت تعیین شده بررسی ها در خصوص افراد صورت گرفت اما با توجه به اینکه در زمان مقرر هیچ استعفای انجام نشده است مسلما شخصی از زیر مجموعه مدیران وزارت کشور در انتخابات شرکت نمی کند.
معاون سیاسی ـ اجتماعی استاندار از وضعیت استعفای مدیران، فرمانداران و بخشداران استان سیستان و بلوچستان گفت و تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچ‌یک از مسئولان استان در این رده، در مهلت معین شده و با این هدف استعفا نداده‌اند، مشخص است هیچ یک از این مجموعه در انتخابات پیش‌رو شرکت نخواهند کرد.

تغییر فرمانداران زاهدان و زابل در آینده ای نزدیک
وی در ادامه در خصوص تغییر در فرمانداری شهرستان زاهدان و زابل بیان داشت: تغییر فرمانداران زاهدان و زابل قطعی است و در آینده ای نزدیک معارفه این افراد برگزار خواهد شد و از افراد برگزار شده در پست ها مناسب دیگر استفاده خواهد شد.
جمشید نژاد این تغییر را خواست مردم دانست و گفت: انتظار مردم این است افرادی انتخابات را برگزار کنند که ویژگی لازم را داشته باشند و مبتنی بر سایت های دولت برآمده از مردم باشد.
وی در پاسخ به انتشار نام برخی از افراد در محافل مختلف بیان داشت: تا حکم شخصی صادر نشود صلاح نیست در این خصوص اظهار نظر شود مجموعه ای از افراد بومی و غیر بومی بررسی شده است و این گزینه ها به وزارت کشور معرفی شده است که در آینده ای نزدیک در سمت خود منصوب می شوند.

بازیگران اصلی انتخابت مردم هستند
در استان شش حوزه انتخابیه زاهدان، زابل، ایرانشهر، چابهار، خاش و سراوان وجود دارد که به جز زاهدان و زابل در مابقی آنها فرمانداران تغییر پیدا کرده اند، این انتخابات با چند ملاک صورت گرفته بوده است ملاک اول این بوده است که افرادی که سابقه فرمانداری داشته اند انتخاب شوند ملاک دوم غیر بومی بودن افراد بوده است باید مردم یقین داشته باشند انتخابات سالم باشد.
معاون سیاسی ـ اجتماعی استاندار بیان داشت: در سالی که مقام معظم رهبری به عنوان همدلی و هم زبانی ملت و دولت نامگذاری فرموده اند باید نهایت سعی و تلاش را انجام دهیم تا حلاوت انتخابات به کام مردم بنشیند.
جمشید نژاد در پایان افزود: بازیگران اصلی انتخابات مردم هستند و مجموعه های برگزار کننده تنها مجری هستند و با بی طرفی بتوانیم از آرای مردم دفاع کنیم وظیفه این مجموعه در برگزاری انتخابات ایجاب می کنند تمام علایق و گرایشات سیاسی کنار گذاشته شود و آنچه اراده و خواست مردم باشد از صندوق های رای خارج شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه