فرد منتخب مردم باید وفادار به ولایت فقیه باشد

  • کد خبر : 31897
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰
فرد منتخب مردم باید وفادار به ولایت فقیه باشد

گندم پرس : نماز جمعه این هفته شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه هیرمند در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد. حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: عموم اهل سنت بر این باورند که منجی بشریت امام زمان(عج)  خواهد آمد و دنیا راپر از عدل و داد خواهد […]

گندم پرس : نماز جمعه این هفته شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه هیرمند در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: عموم اهل سنت بر این باورند که منجی بشریت امام زمان(عج)  خواهد آمد و دنیا راپر از عدل و داد خواهد کرد اما هنوز ایشان به دنیا نیامده است ، این در حالی است که پیروان عصرت و طهارت نیز بر این اعتقاد دارند که ناجی بشریت به دنیا آمده و پدر و مادر وی مشخص شده است اما بنا به حکمت الهی از دیدگان پنهان شده است.

حجت الاسلام گزمه در خطبه دوم بیان داشت: در ایام فاطمیه و محرم باید در نظر داشته باشیم که مردم  از عذاداری ها دل زده نشوند و با توجه به حفظ کردن احترامات به معصومین عذاداری ها را برگزار کنیم.

وی بیان داشت: در جمعه هفته آینده با حضور گسترده مردم برگ زرین دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد خورد،زیرا یکی از امور مهم کشور بحث انتخابات است.

امام جمعه هیرمند اظهار داشت: انتخابات در سرنوشت همه ی مردم اثرگذار است از آنجایی که سرنوشت کشور در دست مردم میباشد این امر از نقش مهم و بالایی برخوردار است.

گزمه انتخابات را تکلیف سیاسی برشمرد و افزود: مردم با شرکت در انتخابات در امور سیاسی کشور نقش بسزایی دارند و تکلیف شرعی و دینی محسوب می شود زیرا این حضور خاری در چشم دشمنان میباشد برای حفظ نظام و اسسلام است.

خطیب جمعه هیرمند تاکید کرد: هرچه حضور مردم در صحنه انتخابات بیشتر باشد دشمن بیش از پیش احساس شکست خواهد کرد و همه ی برنامه ها و تبلیغات دشمن را خنثی خواهد کرد.

حجت الاسلام گزمه گفت: همه ی کسانی که تایید صلاحیت شده اند ویژگی های خاص خود را دارند اما در بین این افراد قطعا همه در یک تراز نیستند و شاخصه های از کلام امام را باید در انتخاب خوب در نظر گرفت.

وی ادامه داد: از مهمترین معیار های انتخاب اصلح، فردی را باید در نظر گرفت که مدافع اسلام ناب محمدی باشد و نه اسلام اشرافی گرایانه،متعهد به احکام اسلامی قرار گرفته و به دور از مکاتب انحرافی باشد.

امام جمعه هیرمند بیان داشت: فرد منتخب مردم باید معتقد  و وفادار به ولایت فقیه باشد، و به دامان شرق و غرب گرفتار نگردد نماینده ای که در مقابل شرق و غرب ایستادگی کند مورد صلاحیت و است و قطعا گزینه مناسبی برای مردم می باشد.

خطیب جمعه هیرمند با بیان این که نماینده مردم باید همنشین با ضعفا باشد گفت: نماینده مردم باید  فکرهای بزرگی برای حل مشکلات مردم داشته باشد و دنبال مشکلات کوچک تر نگردد،چون وظیفه یک نماینده خدمت به مردم می باشد و نه به نفع خود و اطرافیان خود باشد.

گزمه بیان داشت: یک فرد کاندایی باید سابقه قبل و بعد انتخابات وی بررسی شود و باید قول های آنان در حل مشکلات مردم بررسی گردد و طبق تاکید امام راحل نباید گرایشی به چپ و راست نداشته باشند.

امام جمعه هیرمند اظهار داشت : امروزه برخی ها با نام و اسم امام (ره) از اسلام سخن می کویند اما در واقع دارند از پشت به نظام خنجر می زنند و این همان است که مقام معظم رهبری همواره تاکید در امر نفوذ داشته اند./ندای هیرمند

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31897
  • دیدگاه‌ها برای فرد منتخب مردم باید وفادار به ولایت فقیه باشد بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.