مدیریت پوپولیست دانشگاه زابل فرار رو به جلو را ترجیح داد!

گندم خبر, مطلبی منتشر گردید در خصوص برخی اقدامات و تخلفات در حال انجام دانشگاه زابل که باعث انتشار جوابیه ای از سوی روابط عمومی دانشگاه گردید و کلا آن یادداشت را تکذیب نمود.

 

ذکر نکات بیشتر در خصوص مطلب قبلی قطعا خالی از لطف نخواهد بود که شاید سبب شود ریاست خفته بیدار شود.

 

هرچند از قدیم گفته اند آدمی که خواب است میتوان از خواب بیدار نمود اما آنکه خویش را به خواب زده است خیر.

 

جناب روابط عمومی چه زیبا بود که تک به تک ایرادات وارده را با مستندات رد می نمودید تا ما هم برای هر کدام سندی میدادیم هر چند میدانم شما انتشار دهنده ای بیش نیستید اما به در میگویم که دیوار بشنود.

 

به اختصار لازم است برای شما تعدادی از آنچه در یادداشت قبلی با ایهام از عملکرد پرسنل اشاره شده بود و احتمالا اطلاع ندارید و اگر هم دارید و فراموش تان گردیده یادآوری نماییم:

 

در خصوص جذب نیروهای سفارشی و برادران همسر جناب معاون، خواهرزاده حضرتعالی که سرویس خانه و خانواده محترمتان را عهده دارند و یا فرزندان برخی کدخداها، نور چشمی ها و سفارش شده ها که همه پرسنل دانشگاه قطعا گواهی خواهند داد و اگر نخواستید از خواب بیدار شوید لازم باشد مصداقی تر هم میتوان عنوان کرد.

 

هر چند در خصوص حیاط خلوتی که در چاه نیمه به راه انداخته اید و مجتمع آموزشی که سکان یک مدرسه در دستان همسر مدیرکل امور اداری و دیگری در دستان فامیل نزدیک جناب معاون اداری و مالی است، قطعا همه به دلیل لیاقت بوده و نه خدایی ناکرده از روی روابط افراد، بعدها اگر لازم شد ان شاءالله شرح کامل تری نیز خدمت مردم شریف ارائه خواهد شد.

 

راجع به واگذاری بدون ضابطه پروژه های عمرانی نیز قابل ذکراست که چگونه کل کارها به چند شرکت محدود واگذار شود که به صورت کاملا اتفاقی یا با برخی مدیران مالی و عمرانی رفاقتی دارند و یا در بعضی موارد دوران تحصیل را با هم گذرانده اند؟

 

البته هیچ عیبی هم ندارد اگر انسان هنگامی که به جایی میرسد دست رفیقی را هم بگیرید و آنرا حمایت کند.

 

گناهی نکرده اند بنده گان خدا فقط با توجه به اعتماد و آشنایی که داشته اند کار را به آنها واگذار تا خیالشان…

 

با کدام ضابطه و قانون میتواند فردی بنام ” ا م “در پروژه ای سرناظر مشاور باشد و در آنسوی خیابان به عنوان پیمانکار محوطه سازی ایفا نقش نماید؟ اگر این پیمانکار و مشاور یکی نیست پس چیست ؟

 

اینکه گزارش های منتشر شده در رسانه ها را شاهد پاکی و شفافیت در عمل خود عنوان میکنید، باید گفت قریب به ۷۰% رسانه های فعال در سیستان هر یک به نوعی جیره خوار شمایند.

 

تعدادی خودشان به عنوان روابط عمومی و برخی به واسطه نزدیکانشان که در دانشگاه مشغول به خدمتند چشم و گوش ها را بسته اند و شده اند دیکته بنویس آنچه که به آنها گفته میشود.

 

از کدام رسانه بی طرف صحبت میکنید؟ خود را مسخره میکنید یا مردم را؟

 

در مورد تهدیدتان به شکایت باید به عرض برسانم که یک رسانه مجوز دار زمانی که اقدام به نوشتاری میکند تمام جوانب کار را میسنجد و مستندات خویش را در آن خصوص قبل از هر کار کامل میکند.

 

بسیار خرسند خواهیم شد از شکایت و پیگیری شما از طرق قانونی و باید بگویم تا آخر پایه گفته هایمان ایستاده ایم.

 

مکرو و مکرالله والله خیر الماکرین
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبائی
مدیرمسئول وبسایت خبری تحلیلی گندم خبر(پرس)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه