تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

فایده نماینده داشتن چیست?ما داریم در سیستان از بیکاری رنج میبریم

  • کد خبر : 46592
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
فایده نماینده داشتن چیست?ما داریم در سیستان از بیکاری رنج میبریم
این نماینده ها چکار می کنند واسه این مردم والا بخدا فایده این نماینده داشتن چی هست?

دختری از دیار سیستان, روستای مرزی کهک با ارسال درد دلی از مشقت در تامین مخارج تحصیلی در زمان دانشجو بودن و بیکاری حال حاضر خود می گوید.

 

به گزارش گندم خبر, من دختری از دیار سیستان هستم که خرج تحصیل مان را با بدبختی پرداخت کردیم, اما حالا بیکار نشستیم در خانه, گذشته حداقل کشاورزی بود اما امسال همان هم نبود.

 

وی گفت:پس این نماینده ها چکار می کنند واسه این مردم والا بخدا فایده این نماینده داشتن چی هست?

 

وی که خواست نامش ذکر نشود تاکید کرد: لطفا به گوش مسئولین برسانید درد دل ما جوانای زابل را, ما داریم از بیکاری رنج میبریم وقتی آزمونی هم گرفته می شود پارتی بازی می کنند یا اعلام می کنند از دانشگاه فرهنگیان بگیرید, پس بقیه چی? برن بمیرن?

 

وی در ادامه اظهار داشت: اصلا به فکر مردم نیستند, فرماندار و بخشدار و دهیار روستای شهرک کهک به فکر نیستند نه جاده ای را آسفالت می کنند نه کاری مثبتی انجام می دهند.

 

وی تاکید کرد: برای جریان خشکسالی ما کشاورزان بدبخت شدیم بجای اینکه اول اسم ما را رد کنند از خودشان را در الویت قرار می دهند.

 

وی افزود: افرادی که اون بالا نشستند و قول الکی داده اند چرا واسه بیکاری ما جوان ها کاری نمی کنند?

 

وی اظهار کرد: از نماینده زابل آقای دهمرده بپرسید واسه بیکاری ما تحصیل کرده ها چکار کرده اند? ماجواب قانع کننده میخواهیم واسه خشکسالی چه تدبیری برای مردم اندیشیده شده است?

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46592

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. …. مثل تمام دزدای دیگر جیباشون پر پول میکنند

  2. یکی جناب …. که تو تبلیغاتش جز خالی بندی چیزی بلد نبود و الانم خالی بنده دومی … هست که هنوز متحیر خیابان های تهرانه هروز تو یه خیابون ویلگردی میکنه میترسم گله بازی جفتشون تهران راه انداخته باشند

  3. چرا حرف اصلی را نمی زنید بگو فایده حکومت داشتن چیست . وقتی حکومت لیاقت نداره نماینده در حکومت منفعل و ناتوان چکار کنه

  4. سلام، این مطالب عامه پسند و ارتباط بیکاری با نماینده که حتما نماینده مجلس شورا مد نظر است از وزانت سایت شما می کاهد.این مسائل را باید فرا سیستانی و در سطح ملی، حاکمیتی باید دید.سپاسگزارم

  5. با سلام تابوده همین بوده

  6. نمایند سلام چرا پیش رهبر نمی روی درباره بازشدن مرز بوره رهبر سید است دلرم است دولت کاری نمیکند