تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

عیدی و حقوق کارکنان شهرداری زابل پیش از موعد پرداخت شد

  • کد خبر : 21730
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱:۵۶

گندمــ پرس : سیستان پرس: عیدی و حقوق کارکنان شهرداری زابل پس از گذشت چند سال ، برای نخستین بار در نیمه اول اسفند 93 و زودتر از موعد مقرر به صورت کامل پرداخت گردید. حمیدرضا نوری ضمن اعلام خبر فوق و با اشاره به ایام پایانی سال 1393 و در پیش بودن نوروز باستانی، […]

گندمــ پرس : سیستان پرس: عیدی و حقوق کارکنان شهرداری زابل پس از گذشت چند سال ، برای نخستین بار در نیمه اول اسفند 93 و زودتر از موعد مقرر به صورت کامل پرداخت گردید.

حمیدرضا نوری ضمن اعلام خبر فوق و با اشاره به ایام پایانی سال 1393 و در پیش بودن نوروز باستانی، اولویـت نخست را پرداخـت عیدی و مزایای پرسنل شهرداری زابل برشمرد و گفت: به منظور تکریم و رسیدگی به معیشت کارکنان خدوم شهرداری، تلاش نمودیم حقوق و عیدی تمامی آنها را پیش از موعد مقرر به صورت کامل پرداخت نماییم.

 

سرپرست شهرداری زابل تاکید کرد: با توجه به همه مشکلات مالی و تامین منابع درآمدی، با تدبیر و برنامه ریزی پرداخت پیش از موعد عیدی کارکنان را در دستور کار قرار داده بودیم تا دغدغه‌ای برای این  زحمت کشان در دریافت حقوق و عیدی آنها در آستانه سال نو وجود نداشته باشد.

 

نوری خاطر نشان کرد: عیدی،حقوق و مزایای کارکنان در ردیف پرداخت های اجتناب ناپذیر قرار دارد که امیدواریم با پرداخت آن زودتر از موعد مقرر، کارکنان شهرداری با روحیه ی مضاعف، در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز و عمران و آبادانی شهرستان زابل بیش از پیش گام بردارند.

 

گفتنی است : مشکلات مالی ، نبود و محقق نشدن منابع درآمدی و انسداد حساب های شهرداری زابل و برداشت وجه از این حسابها از سوی طلبکاران ، از عواملی هستند که این شهرداری را در خدمت رسانیدن به مردم و برخورداری مردم از حداقل امکانات و خدمات اجتماعی محروم ساخته است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21730

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. کسایی که میگن مالیات بده
    پرداخت حقوق و معوقات کارکنانم شهرداری بخاطر یک میلیارد و هشتصد میلیون تومانی بود که دارایی زابل هفته قبل به شهرداری داد