شهرگندمـــ : عملیات طریق القدس در دانشگاه آزاد اسلامی زابل با حضور جمع کثیری از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و اساتید و دانشجویان مورد بازخوانی قرار گرفت.   به گزارش شهرگندمـــ :  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل پیش از ظهر امروز در مراسم بازخوانی عملیات طریق القدس که در تالار اجتماعات این دانشگاه برگزار […]

شهرگندمـــ : عملیات طریق القدس در دانشگاه آزاد اسلامی زابل با حضور جمع کثیری از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و اساتید و دانشجویان مورد بازخوانی قرار گرفت.

 

717065

به گزارش شهرگندمـــ :  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل پیش از ظهر امروز در مراسم بازخوانی عملیات طریق القدس که در تالار اجتماعات این دانشگاه برگزار شد اظهار داشت: دفاع مقدس یک حماسه جاری است که از آغاز جنگ تحمیلی شروع و به برکت خون پاک شهدا همچنان ادامه دارد.

محمد مجوزی بیان داشت: هر روز که از حماسه دفاع مقدس می گذرد ابعاد جدیدی از این حماسه سازی ها و شورآفرینی ها کشف و الگوی مجاهدان حق علیه باطل در جهان می شود.

وی ادامه داد: هر انسان واقع بینی که خارج از بغض و تعصب صحبت کند به این نکته اعتراف می کند که کشور ایران طی چند صد سال گذشته به واسطه حاکمیت رژیم های طاغوت همواره رو به افول بوده و در تمامی جنگ ها شکست خورده و هر بار قسمتی از خاک مقدس ما جدا و به کشور های دیگر واگذار شده است.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت:حماسه دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی ایران را تا قرن ها بیمه کرده است و به بسیاری از کشور های سلطه طلب نشان داد که ملت ایران با تکیه بر اراده و ایمان به خدا و بهره گیری از رهنمودهای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب در برابر ظلم تا آخرین قطره خون خود ایستادگی خواهند کرد.

در ادامه این مراسم سرهنگ زرگر از راویان دفاع مقدس ضمن روایت  و بازخوانی صحنه هایی از این عملیات اظهار داشت: دفاع مقدس و حماسه آفرینی های آن متعلق به یک قشر خاص  نیست بلکه متعلق به همه ملت ایران است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه