شهرگندمـــ : پس از حرکات توهین آمیز رامبد جوان نسبت به سیستانیها که در برنامه زنده بعضی ها رخ داد , پیگیریهای بسیاری زیادی از سوی محافل مردمی و مسئولین صورت گرفت. این مساله و اتفاقاتی که در برنامه بعضی ها رخ داد گلایه های فراوانی بوجود آورد و هجمه بسیار سنگینی برعلیه رامبد جوان […]

شهرگندمـــ : پس از حرکات توهین آمیز رامبد جوان نسبت به سیستانیها که در برنامه زنده بعضی ها رخ داد , پیگیریهای بسیاری زیادی از سوی محافل مردمی و مسئولین صورت گرفت.

این مساله و اتفاقاتی که در برنامه بعضی ها رخ داد گلایه های فراوانی بوجود آورد و هجمه بسیار سنگینی برعلیه رامبد جوان در شبکه های اجتماعی را در پی داشت در همین راستا رامبد جوان با انتشار پیامی رسما از مردم سیستان عذرخواهی کرد.

 

rambodjavan-bazia_04

 

عذرخواهی رامبد جوان و گلایه وی از برخی توهین ها

 به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس درهمین راستا رامبد جوان با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن عذرخواهی از مردم سیستان گفته که حاضره در یک برنامه رسمی اینکار رو انجام بده , وی در بخش دیگری از صحبتهای نوشته که هیچگاه در طول 23 سال خدمتش برای خندوندن مردم هیچ قومی رو مسخره نکرده حال چه برسه به قوم سیستانی.

رامبد جوان در بخش  دیگری از سخنانش از ارسال برخی دیدگاههای توهین آمیز دراین خصوص نسبت بخودش گلایه کرده  و خواستار پایان دادن به این مساله شده است.

با توجه به نظرات متاسفانه بی ادبانه برخی از کاربران فیسبوک و اینستاگرام گلایه وی رو برحق میدونیم و بازهم تاکید میکنیم که مطالبه گری خوب است اما این مساله نباید هیچگاه با توهین و ناسزا گفتن همراه شود.

باشد که از این تجربه بزرگ درسی به مراتب بزرگتر بگیریم و در آنرا چراغ راه آینده کنیم

 

پیگیری سید باقر حسینی و توقف پخش زنده برنامه بعضی ها

دکتر سید باقرحسینی نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی نیز این مساله را پیگیری و درنهایت پیگیریها موجب شد این برنامه ازحالت  پخش زنده خارج و رامبد جوان  نیز توبیخ شود

به گزارش شهرگندمــــ  به نقل از وبسایت دکتر حسینی به نقل از وی نوشت : که به دلیل توهینی که اقای رامبد جوان در برنامه زنده به مردم شریف سیستان کردند، معاون صدا و سیما ضمن توبیخ آقای رامبد جوان ،قول دادند که برنامه از حالت زنده خارج شود و در اولین برنامه ای که پخش خواهد شد یکی از شخصیت ها ی سیستانی در برنامه حضور پیدا کند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه