شهرگندمـــ : همانگونه که پیش تر قول داده بودیم , وقتی مساله و مشکلی از مشکلات مردم و منطقه بیان شود و دستگاه مربوطه که مورد سوال قرارگرفته است اگر پاسخی ارائه نکند , عدم ارائه پاسخ و جوابیه نیز بصورت یک خبر به اطلاع شما گرامیان میرسد. در چند روز گذشته چند خبر در […]

شهرگندمـــ : همانگونه که پیش تر قول داده بودیم , وقتی مساله و مشکلی از مشکلات مردم و منطقه بیان شود و دستگاه مربوطه که مورد سوال قرارگرفته است اگر پاسخی ارائه نکند , عدم ارائه پاسخ و جوابیه نیز بصورت یک خبر به اطلاع شما گرامیان میرسد.

در چند روز گذشته چند خبر در حوزه سلامت , مشکلات روستاییان مطرح و متاسفانه هیچگونه پاسخی از مسئولین زیربط دانشگاه علوم پزشکی زابل ( درخصوص خبر پایگاه اورژانس روستای چرک شهرستان نیمروز ) و مسئولین محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئولین شهرستان هیرمند ( درخصوص خبر مربوط به مشکلات اهالی محترم روستای سیادک ) ارسال نشده است.

جوابیه1

 

عذر خواهی شهرگندمـــ از مردم

بهمین منظور مجله الکترونیکی شهر گندمـــ ضمن اعلام آمادگی جهت دریافت جوابیه این عزیزان , از کاربرانی که گلایه آنها درقالب این دو خبر منتشر شده است بدلیل عدم ارسال جوابیه عذرخواهی مینماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه