عــذرخـواهی اسـتاندار ازمــردم سیستان

 • کد خبر : 26907
 • ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۱
عــذرخـواهی اسـتاندار ازمــردم سیستان

گندمــــ پرس: علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در صفحه ی فیس بوک خود از مردم منطقه سیستان بابت هرگونه کمبود طلب بخشش کرد. به گـــزارش گندمــــ پرس متن پیام بذین شرح می باشد :  سلام چند روزی است سخت منطقه سیستان و مردمان سخت کوش و آسیب دیده درمعرض بدترین وضعیت زیست محیطی،گـرد […]

گندمــــ پرس: علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در صفحه ی فیس بوک خود از مردم منطقه سیستان بابت هرگونه کمبود طلب بخشش کرد.

علی اوسط هاشمی

به گـــزارش گندمــــ پرس متن پیام بذین شرح می باشد : 

سلام

چند روزی است سخت منطقه سیستان و مردمان سخت کوش و آسیب دیده درمعرض بدترین وضعیت زیست محیطی،گـرد غبار واقع می باشند که بی شک نمی توان بسنده نمود به کارهای صرفاکوتاه مدت هرچند اقدامات منطبق با توان این مقطع دولت دردست مطالعه و اجرا و پیگیری است،که ازنوع خودقابل توجه می باشد ؛ ولی به دلیل شرایط کاملا غیرقابل تحمل و شکننده،ویژه اقدامی رامی طلبدکه تمامی تلاش خودرابرای نزدیک شدن به خواست مردمی که بحق قابل تکریم وخدمتندرامبنای کارخودقرارداده ام به امیدمنتج شدن به نتیجه،جای دارد پوزش خود را از بابت هرگونه کمبود نیز اعلام دارم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26907

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 28در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲۸
 1. سلام
  تشکر میکنیم از جناب استاندار گرامی که این شهامت رو داشت و با مردم صادقامه صحبت کرد اما دو نماینده ما چی ؟ آیا وعده ها و حرفهایی که روز رای آوردن در مزار شهدا گفتن یادشون هست ؟

  • باسلام،ازجناب آقای مهندس علی اوسط هاشمی تشکر میکنیم،با توانمندیهای که از ایشان ما سراغ داریم ونیزرویکرد دولت تدبیر وامید که دیپلماسی می باشد.خواهشمندیم ازهرگونه تلاش برای جاری شدن آب در هامون دریغ نفرماید.ما دولت افغانستان را درشرایط بسیارسخت یاری کردیم پس انتظار همکاری را داریم.مجدد از تلاش های استاندار محترم ومحبوب استان تشکر و قدر دانی میکنیم.

 2. راستگو صادق و پیگیر همه امور جهت رفع کاستی ها. خداوند به ایشان خیر و برکت دهد.

 3. جناب استاندار، از این همه محبت و بزرگواری حضرتعالی متشکریم.
  ولی کاش از اقدامات خود و کادر اجرایی تون در قبل از این بحران ها می گفتید.
  جناب استاندار مردم سیستان از این همه بد قولی خیلی خسته شده اند. کامنت های مربوط به بحران های محیطی سیستان رو اگر دنبال کنید متوجه این قضیه خواهید شد.
  من بجای شما بودم برای حل این قضیه یک لحظه آرام نمی گرفتم.
  این خستگی مردم خیلی خیلی معنادار است.!!!

 4. جناب اقای استاندار با سلام/یکسری اقدامات هست که با پیگیری دولتمردان قطعا قابل تحقق است/مثلا جبران هزینه های روحی و روانی مردم/حتما نیک می دانید قشر کارمند سیستان تقریبا پوشش دهنده بخشی از مشکلات مادی و نیاز های عادی ساکنین سیستان هستند چرا چون هر کارمند متعلق به چند خانواده می باشد/ولی امروز کارمندان سیستان هم با مشکلات عدیده ای مواجه می باشند،امروز حتی کارمندان قادر به رفتن یک مسافرت ده روزه نیستند ، امروز فشار خانواده هایشان برای خروج از سیستان انها را به شدت تحت فشار قرار داده/اقای استاندار برقراری یک فوق العاده ریزگردها ،بدی اب و هوا و یا تعریف فوق العاده حقوقی ویژه چقدر سخت است/امروز تقریبا تمام مردم سیستان مریض هستند/تجهیز یک بیمارستان کامل ، مجهز چقدر سخت است/بیمارستان های زابل ادم را مریضتر می کند.
  هر چند بنده معتقد هستم این معضل در یک برنامه 10 ساله اگر برنامه عملیاتی و ساختارهای مورد نیاز ان هم شکل بگیرد قابل حل است.

 5. اوه ه ه ه !!!
  کامنت های مربوط به این قسمت هم که صبح سه شنبه روی سایت آمده بوده برداشته شده!!! چی شده بچه ها!!!

 6. سلام اقای استاندار عزیز شما بزرگوارید ولی به جای معذرت خواهی شکم این بدبخت ها را سیر کند .مرز را باز کن .مجوز فروش سوخت را به مردم بده.فروشگاه مرز نشینان را فعال کن .منطقه ازاد چی شد و چندین خواسته بحق دیگر عذر خواهی از مردمی که چشمهایشان پر از شن و ریگ و دنبال یه لقمه نون خالی میدوند و گیر شون نمیاد چه فایده ای داره.از خدا بترس تا کی شعار.این دنیا تموم میشه

 7. mazerat khahi fayede nadarda. amal kon

 8. استاندار عزیز شما که زیر اسپلیت و در هوای خنک در دفتر کارتان جلوی کامپیوتر نشسته اید و در نهایت یک متن عذرخواهی در فیسبوکتان می گذارید . درک شرایط بغرنج مردم سیستان نباید هم به این راحتی باشد . دادن ماسک و بسته های غذایی دردی را از این مردم دوا نمی کند . شما به عنوان بالاترین مقام دولت در استان خیلی کارها تا کنون می توانستید انجام دهید که ندادید . برای ادارۀ محیط زیست مدیرکلی بی تجربه که ریاست ادارۀ یک شهرستان کوچک را برعهده داشت به سفارش شما انتصاب شد و در جواب معترضین گفتید مدرک دکترا دارد . بهتر نبود از فردی با تجربه و توانمند استفاده می کردید . همین سؤ مدیریتها امروز سیستان را به اینجا رسانده است . به گفتۀ دوستان به جای حرف ، بهتر است مرد میدان باشید و به وعده هایتان عمل کنید .

 9. به نظر می رسد بدبختی مردم سیستان تمامی ندارد . با شعار کاری درست نمی شود . چطور است که در خوزستان کارمندان دولت حق ریزگرد می گیرند ولی در مطقۀ سیستان با این وضعیت و شرایط بد جوی نباید از این حق برخوردار باشند . اینها مسائلی است که استاندار و نمایندگان سیستان باید پیگیر آنها باشند که نیستند .

 10. به نظرم بد نیست در سایتتون یک روز شمار تا فرا رسیدن زمان انتخابات مجلس و رفتن دو نمایندۀ مجلس بگذارید . نمایندگان ما به راحتی می توانسنند به تصویب بودجۀ اندک 5 میلیارد تومانی برای احیای دریاچۀ هامون اعتراض کنند ولی این کار نکردند . نمایندۀ ارومیه را ببینید چطور از شهرش دفاع می کند . ما بارها به همشهریان عزیز گفته ایم که نمایندۀ مجلس باید از پیشنه و تجربۀ سیاسی و اجرایی خوبی برخوردار باشد . تقصیر شاید از این 2 نمایندۀ سیستان نباشد یکی قبلاً در مطبش بیماران را ویزیت می کرده و دیگری هم در دانشگاه تدریس داشته ، بعد از اینها انتظار دارید برای شما دنبال بودجه بروند . تنها مسیر درستی که مردم سیستان این دفعه می توانند در انتخاب نماینده مجلس طی نمایند این است که سابقۀ اجرایی و سیاسی و نفوذ کاندیداهای مجلس درست توجه کنند . ماشالله در سیستان این همه افراد تحصیلکرده داریم که می توانند مسیر درست را به دیگران نشان بدهند . ریش سفیدان و بزرگان طوایف هم به این موضوع نگاه نکنند که فلان کاندیدا مردم داریش خوب است یا قولها و وعده های بهتری داده است . ببینید طرف چقدر در بدنۀ دولت و مجلس نفوذ دارد و چقدر به امور اجرایی آشنا است باید اینها را ملاک انتخاب نماینده قرار بدهیم. البته ناگفته نماند که در ادوار گذشته نمایندگانی هم بوده اند که اشخاص سیاسی و اجرایی بوده اند ولی در نهایت برای اطرافیان و طایفۀ خودشان کار کرده اند و برای سیستان مفید نبوده اند .

  • سلام کاملا درست فرمودید با انتخاب کسانیکه سابقه سیاسی روشن و کارآمدی در حیطه سیستان و حتی درجات بالاتر کشوری دارند میتوانیم در مجلس باقدرت عمل نموده و سیستان رو که عملا داره به فراموشی سپرده میشه نجات داد به امید انتخاباتی پرشور و تاثیر گذار در اسفند ماه با یه انتخاب درست .
   باشد که همه رستگار شویم

  • شخصی که قادر به عضویت درهیات رییسه کمیسیون امنیت ملی میباشد;دربدنه دولت ومجلس که هیچ;درارکان نظام نیز نفوذ دارد.بانفوذ ترین نماینده سیستان در تاریخ انقلاب

   • و با اعتماد به نفس ترین طرفدار از زمان پارینه سنگی تا کنون از نماینده ات بپرس دفاعیه اش برا ورود به کمسیون امنیت ملی مجلس رو کی براش نوشته و اون بعد براش ه کار کرد؟بپرس و شهامت گذاشتن جواب رو هم داشته باش

 11. آقا محسن بودجه های که نماینده های قبلی گرفتن کجاست

  شما گیر دادی به این دو تا نماینده.برو از نماینده های قبلی بپرس چقدر بودجه برا تالاب گرفتن ٰ و اگه گرفتن نتیجش چی بوده

 12. به جااین شعارهای یه فکری به مردم بیچاره کنید مگراینها خدایی ندارند که مردم سیستان بزرگ حالا نیاز پیداکردنند به دوتا ماکارونی ، یک قوطی عدس ،دوتارب این شد یک سبدکالا شعارها رئیس هاجمعیت اهلال احمر که به رخ مردم می کشند

 13. عذرخواهی دردی از مردم دوا نمی کند. مرکز سل را راه بندازید. برای کارمندانی که در این شن ها ایستاده اند مشوقی در نظر بگیرید. معیاری اعلام کنید که آلودگی هوا از آن بیشتر شد خودبه خود تعطیل شود نه اینکه فرمانداری بگوید منتظریم تعطیل اعلام شود و 12 ظهر تعطیل شود.
  آقای استاندار کارهایی هست که برای مردم شیرین تر از عذرخواهی شماست

 14. فقط یک شیلیک موشک فجر جهت اصابت به سد کجکی تمامی مشکلات طوفان ومردم سیستان را حل خواهد نمود کاش من فرمانده پدافند هوایی زابل می بودم به جدم قسم این کارو میکردم

 15. بازهم درود به شجاعت استاندار
  آیا حق نبود که همشهریان مسئول ما هم حداقل “کخ و کوخی” و “سرفه‌ای” یا “اهم و اوهمی” میکردند.

 16. اون کسی که میتونه سیستان را نجات دهد این دفعه به خاطر مردم کاندیدا شده باید حمایتش کنیم

 17. فعلاً که لیاقت مردم سیستان از نظر آقایون اسپلیت نشین شده همین ماکارونی و عدس و چهارتا ماسک . برخی از دوستان در نظراتشون عنوان نموده اند که سیستان باید بشود استان تا وضعیتش از این حالت اسف بار خارج شود . متاسفانه نمایندگان سیستان هم افراد فعالی نیستند و جناب استاندار هم به فکر نیستند . اگر استاندار به فکر بودند نمی گذاشتند روند تصویب منطقۀ آزاد تجاری سیستان کند شود . مشکل این است که کسی در دولت به فکر نیست ، اون از خانم ابتکار که اصرار دارد که هامون پرآب است ، این هم از استاندار و نمایندگان که هیچ تلاشی برای بهتر شدن اوضاع نمی کنند .

 18. عذرخواهی به دارد ما نمیخوره جناب استاندار.عذر خواهی‌ می‌خوام چی‌ کار. عمل کن داریم خفه میشیم. داره استان خالی‌ می‌شه. همه دارند فرار میکنند. اونوقت شما میگی‌ عذر می‌خوام

 19. چه بدرد مردم میخوره عذر خواهی شما اقای استاندار فکری بکن

 20. سلام اقای استاندار تا که ریس ……..استان را جابجا میکنید ………..

 21. استاندار فرصت است کجاست دلسوزی که از این فرست استفاده کند استاندار فردی قوی است افراد برنامه دارکم هستند

 22. سلام درد و رنج مردم سیستان رو فقط یک سیستانی میتونه درک کنه…. من مطمعن هستم تمام مسولیت و مقامات مشکلات سیستان رو میدونند ولی خودشونو به خواب زدن و منتظر نابودی سیستان هستند