شهرگندمـــ : مسابقات تکواندو جام فجر باشگاهای زابل در سالن سیستان  در حالی به اتمام رسید که در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به مدال آوران این جام , نه تنها هیچیک از مقامات اداره ورزش و جوانان زابل حاضر نبودند , بلکه هیچیک از مقامات شهرستان زابل هم حضورنداشتند.   متاسفانه گویا این روزها […]

شهرگندمـــ : مسابقات تکواندو جام فجر باشگاهای زابل در سالن سیستان  در حالی به اتمام رسید که در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به مدال آوران این جام , نه تنها هیچیک از مقامات اداره ورزش و جوانان زابل حاضر نبودند , بلکه هیچیک از مقامات شهرستان زابل هم حضورنداشتند.

IMG-20150206-WA0050

 

متاسفانه گویا این روزها همه چیز ارزش و اعتبار دارد و تنها چیزی که دراین شهر از ارزش و اعتبار برخوردار نیست ورزش و جوان و شادابیست , لازم است .

هیچ مشخص نیست نونهالان ,نوجوانان و جوانانی که چندین شب وقت خود را صرف این مسابقات کرده اند , حال که موفق به کسب مقامی در آن شده اند باید به چه شکل از آنان تقدیر شود ؟؟؟؟؟

امکانات ورزشی مناسبی داریم ؟ سالنهای مجهزی داریم ؟ حمایت آنچنانی انجام میدهیم ؟ خیر , هیچکدام از این موارد وجود ندارد و حتی حاضر به حضور در مراسمات تجلیل هم نیستیم .

ان شالله اداره ورزش و جوانان زابل تدبیری بیاندیشد و دراین خصوص از ورزشکاران تکواندوی جام فجر دلجویی کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه