شهرگندمـــ : همایش بزرگداشت روز جهانی تالابها درحالی برگزار شد که دو نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی دراین برنامه غیبت داشتند.     چند روز قبل از برگزاری همایش از سوی وبسایت دکتر سید باقر حسینی مطرح شد که روز جهانی تالابها با پیگیری نماینده مردم زابل و رئیس فراکسیون تالاب هامون در مجلس شورای […]

شهرگندمـــ : همایش بزرگداشت روز جهانی تالابها درحالی برگزار شد که دو نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی دراین برنامه غیبت داشتند.

 

Untitled

 

چند روز قبل از برگزاری همایش از سوی وبسایت دکتر سید باقر حسینی مطرح شد که روز جهانی تالابها با پیگیری نماینده مردم زابل و رئیس فراکسیون تالاب هامون در مجلس شورای اسلامی به منظور احیای تالاب بین المللی هامون با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار میگردد. 

همچنین در بخش دیگری از این خبر اعلام شده بود که , خانم دکتر ابتکار بنا به دعوت وی به سیستان سفر خواهد کرد , انتظار این بود که ایشان در صفوف میزبانان حضور داشته باشند و استقبال گرمی از میهمانی که خود دعوت کرده اند داشته باشند.

اما درکمال تعجب ایشان دراین مراسمات حضور نداشتند.

ایشان درحال حاضر ریاست فراکسیون نجات هامون را نیز برعهده دارند , و بنظر میرسد حضور وی دراین مراسمات لازم بود , عدم حضور درمراسم روز جهانی تالابها که با محوریت تالاب هامون , آنهم با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار گردید و پس از آن نیز عدم حضور در کارگروه احیای تالاب هامون که در استانداری برگزار گردید را چگونه میتوان ارزیابی کرد ؟
امیدواریم نماینده محبوب سیستان درمجلس شورای اسلامی برای عدم حضور درهمایشات مهمی همچون این همایش و همایش انرژیهای نو پاسخ قانع کننده ای ارائه نمایند.

لازم بذکر است ایشان عصر دیروز در اولین همایش آیت الله مطهری سیستانی که درهمان محل برگزار شده است حضو رداشته اند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه