گندمــــ پرس : نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانها گفت : با تاسف باید گفت تردیدی که در ماندن یا رفتن فرماندار زابل در محافل سیاسی و استانی وجود دارد، کارایی وی را به حداقل رسانده است.   به گزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، در […]

گندمــــ پرس : نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانها گفت : با تاسف باید گفت تردیدی که در ماندن یا رفتن فرماندار زابل در محافل سیاسی و استانی وجود دارد، کارایی وی را به حداقل رسانده است.

 

مسعود دهمرده

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، در پی سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان، مسعود دهمرده نماینده این استان در شورای عالی استانها به بیان مشکلات استان پرداخت.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور جهانگیری و هیات همراه دولت تدبیر و امید، گفت: مردم زابل و منطقه در شمال استان با سختی های زیادی مواجه هستند؛ همین مساله نیز ضرورت نگاه ویژه به این منطقه را نمایان می کند.

 

وی بر همین اساس خواستار احیای تالاب بین المللی  هامون، منطقه آزاد سیستان، استفاده مردم از مرز جهت معیشت و تجارت چمدانی، اعمال معافیت مالیاتی برای کسبه و مشاغل دیگر، کاهش تعرفه برق منطقه به خاطر گرما و طوفانهای شدید، تسریع در اجرای طرح انتقال آب با لوله به اراضی کشاورزی، استفاده از ظرفیتهای مطنقه( انرژی نو، انرژی خورشیدی صنعت گردشگری و..) و مهار ریزگردها و شنهای روان شد.

 

نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانها درخصوص عدم استفاده از ظرفیت شوراهای فرادست توسط فرماندار تصریح کرد: فرماندار زابل که از دولت قبل فرماندار زابل بوده است، فردی متدین است اما متاسفانه وی از حضور اعضای شوراهای فرادست در جلسات استقبال نمی کند. در جلسه با معاون رئیس جمهور نیز این اتفاق افتاد.

 

دهمرده ادامه داد: با تاسف باید گفت تردیدی که در ماندن یا رفتن فرماندار زابل در محافل سیاسی و استانی وجود دارد، کارایی وی را به حداقل رسانده است.

 

وی از جهانگیری خواست که در به مسائل و مشکلات مردم که دغدغه مقام معظم رهبری نیز هست، توجه کند و به هر طریق ممکن این مشکلات را رفع نماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه