تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023

عدم توجه و حضور روسای ادارات , جلسه ای در حمایت از معلولین سیستان را نیمه تمام گذاشت

  • کد خبر : 19232
  • ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۲
عدم توجه و حضور روسای ادارات , جلسه ای در حمایت از معلولین سیستان را نیمه تمام گذاشت

شهرگندمــــ : متاسفانه چند صباحیست دیده میشود روسا و مدیران دستگاههای دولتی شهرستان آنطور که باید و شاید جلسات خاص که در فرمانداری زابل برگزار میگردد را جدی نمیگیرند و زمانی که بعنوان عضو و یا میهمان دراین جلسات و کمیته ها دعوت میشوند ,نه تنها خودشان حضور نمییابند بلکه حتی معاونین خود را نیز […]

شهرگندمــــ : متاسفانه چند صباحیست دیده میشود روسا و مدیران دستگاههای دولتی شهرستان آنطور که باید و شاید جلسات خاص که در فرمانداری زابل برگزار میگردد را جدی نمیگیرند و زمانی که بعنوان عضو و یا میهمان دراین جلسات و کمیته ها دعوت میشوند ,نه تنها خودشان حضور نمییابند بلکه حتی معاونین خود را نیز نمیفرستند و از کارشناسان رده پایین جهت حضور دراین جلسات استفاده میشود.

معلولین

نمونه بارز این جلسات و کمیته ها ,  کمیته متناسب سازی محیط برای معلولان و سالمندان که امروز در فرمانداری زابل برگزار شد , میباشد که متاسفانه اعضای میهمان و اعضای رسمی کمیته که روسای ادارات بسیاری بودند دراین جلسه حضور نیافته بودند که این مساله با واکنش فرماندار مواجه شد.

در این رابطه ابراهیم سارانی مسئول انجمن معلولین سیستان درگفتگو با شهرگندمـــ ضمن تائید این خبر گفت : دراین جلسه از تمامی اعضای کمیته که متشکل از شهرداری  ، مسکن و شهرسازی،بنیادشهید و امورایثارگران، فرهنگ و ارشاداسلامی ، شورای شهر، تشکلهای معلولین و اداره بهزیستی که دبیری کمیته رابرعهده داشت و ریاست کمیته با فرمانداربود دعوت بعمل آمده بود , که متاسفانه روسای هیچیک از ادارات دراین جلسه حضور ندشتند.

لحظاتی پس از شروع جلسه و پس از استماع کلام وحی , عدم حضور روسای ادارات مربوطه دراین جلسه  با واکنش فرماندار مواجه و ایشان به پاس احترام حقوق معلولین جلسه را ترک و جلسه نیمه کاره رهاگردید.

سارانی در ادامه افزود : جامعه معلولین زابل ضمن ابراز گلایه مندی شدید از ادارات ذیربط که به حقوق معلولین و قانون جامع حمایت از حقوق  معلولین بی تفاوت بوده و روسای ادارات شخصا در جلسه حضور نیافته اند مراتب قدردانی و سپاس ویژه و مخلصانه خود را از صلابت و اقتدار و نکته بینی جناب آقای مهندس ناظری معاونت استانداری و فرمانداری ویژه  که باعث تجدید روحیه معلولان گردید اعلام مینماید

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19232

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. دوست عریز چگونه مکتشف شدید رده پایین هستند!! اگر کارشنـــــــــــــاس هستند دیگر رده پایین و بالا ندارد !!!!!

  2. سلام
    احسنت به فرماندار شجاع ای کاش ذره ای از احساس مسولیت ایشان را مسولین شهری میداشتند تا سیستانی آباد داشته باشیم

  3. حادثه ناگوار تعقیب گریز وانت تویوتا توسط نیروی انتظامی زابل باعث گشته شدن یه نفر دانشجو اموزشگده فنی حرفه ای فرخی سیستانی و زخمی شدن شدید یک دانشجو دیگر و همچنین راننده وانت تویوتا این حادثه در ساعت 10 امروز انتهای خیابان امام خمینی شمالی(ده ورقه) اتفاق افتاد

  4. ضمن تقدیر و تشکر از اقدام بجا و شایسته فرماندار بسیجی و تلاشگر ، لازم است مسئولین محترم اهتمام خاصی به این موضوع و شرکت در اینچنین جلسات مهمی داشته باشند، و فقط در ظاهر نگویند ما حواهان همکاری در خصوص رعایت حقوق معلولان و جانبازان هستیم . که البته هر گونه اقدام آنان از نگاه تیزبین مردم فهیم ما پنهان نخواهد ماند.پس بیایید با همکاری و مدیریتی جهادی در مناسب سازی معابر و ساختمانها و ترددویژه معلولان تلاش نماییم .

  5. آفرین به این فرماندار