پراید خودرویست که علاوه برایمنی که دارد , خدمات خاص و ویژه ای به مالک خود ارائه می کند , حال برای یکی از شهروندان سیستانی خدمتی خاص تر داشته است. قضیه از این قرار است که شخص در بهمن ماه سال گذشته ( بیستم بهمن سال نود و سه) با مراجعه به نمایندگی […]

_______20140111_1646593349  پراید خودرویست که علاوه برایمنی که دارد , خدمات خاص و ویژه ای به مالک خود ارائه می کند , حال برای یکی از شهروندان سیستانی خدمتی خاص تر داشته است.

قضیه از این قرار است که شخص در بهمن ماه سال گذشته ( بیستم بهمن سال نود و سه) با مراجعه به نمایندگی سایپا شهر زابل( بلوار شهید نوری) یک دستگاه خودروی پراید 131 دو گانه سوز را بصورت نقدی خریداری کرده است و نمایندگی نیز پس از تحویل ماشین , رسیدی مبنی بر تحویل خودرو به وی داده و قرار براین شده که مدتی بعد مراجعه کند و پلاکهای خودروی خود را بهمراه دیگر مدارک دریافت نماید.

 

IMG_۲۰۱۵۰۷۲۰_۱۱۴۲۱۲

 

وی پس از آن به دفعات مختلف و در بازه های زمانی متفاوت به نمایندگی مذکور مراجعه و درخواست مدارک و پلاک خودروی خود را می کند , اما هر بار با پاسخی مشابه و اینکه هفته دیگر مراجعه کنید , مواجه می شود , وی حال و پس از گذشت 6 ماه از آن تاریخ , خواستار رسیدگی به این مساله از سوی مسئولین مربوطه شده است.

بنظر می رسد رسیدگی به این مساله حق قانونی این شخص می باشد , این شخص می گوید : بنده خودرو را برای آسایش همسر و فرزندانم خریداری کرده ام , نه اینکه آنرا زیر چادر داشته باشم و با آژانس کارهای خود و خانواده ام را انجام دهم , از مسئولین درخواست دارم به این مساله رسیدگی کنند و به بنده بگویند که با ماشینی که نه پلاک دارد , نه بیمه و نه کارت بنزین و کارت خودرو , چه کنم ؟

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه