تاریخ : چهارشنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022

عدم آشنایی نماینده زاهدان به وظایف ذاتی خویش!!!؟؟؟

 • کد خبر : 46752
 • ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
عدم آشنایی نماینده زاهدان به وظایف ذاتی خویش!!!؟؟؟
نماینده زاهدان در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها خبر از فقر مفرط در استان سیستان و بلوچستان می دهد و بیان می کند هیچ بعید ...

گندم خبر, نماینده زاهدان در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها خبر از فقر مفرط در استان سیستان و بلوچستان می دهد و بیان می کند هیچ بعید نیست که برخی مردم که در شرایط بحرانی در حال گذران زندگی می باشند گوشت گربه نیز در وعده های غذاییشان وجود داشته باشد.

 

علیم یار محمدی در این گفت و گو بیان می کند: ۷۵ درصد مردم استان سیستان و بلوچستان فقر غذایی دارند و از هر نظر که فکر کنید در شرایط نامطلوبی هستند.

 

نماینده زاهدان اظهار می نماید: مردم روستاهای این استان آب سالم برای خوردن ندارند، نان ندارند و به لحاظ معیشت از هر نظر که فکر کنید در شرایط نامطلوبی قرار دارند.

 

وی ادامه می دهد: از هر بیماری که فکر کنید، در این استان است و این غیرقابل کتمان ،من در مشاهداتم تعداد فراوانی از این مردم را دیده‌ام که دچار مشکلات استخوان بندی و گوارشی هستند. و عاقبت خوبی را نمی‌توان برایشان متصور شد.

 

وی بیان میکند: حتی در خود شهر زاهدان نیز بالغ بر ۳۵۰ هزار نفر آب سالم لوله کشی ندارند و در خیلی از نقاط خود شهر نیز با تانکر آبرسانی می‌شود.

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خب وقتی مردم این استان از نظر تامین مواد غذایی از امنیت کامل برخوردار نیستند، هیچ بعید نیست که مردم رو به خوردن گوشت حیواناتی نظیر گربه و کلاغ بیاورند.

 

وی نیز می گوید:حالا باز روستاهای بخش زابل نسبت به سایر روستاهای استان از وضعیت نسبتاً بهتری برخوردار هستند،برخی روستاهای جنوبی و حوالی چابهار و قصرقند وضعیتی به مراتب اسفبارتر از این دارند.

 

وی در پاسخ به سوالی در خصوص اقداماتی که خود برای حل مشکلات استان انجام داده، گفت: وظیفه نماینده مجلس این نیست که بیل و کلنگ بزند و آب به روستاها بکشد؛ پس دولت اینجا چه می‌کند؟ ما طبق قانون نقش نظارتی داریم و مطمئن باشید، حالا که پس از انتشار آن عکس خاص در فضای مجازی درباره بحث تغذیه در این استان دوصدچندان برای کل مردم مهم شده است، از تمام ظرفیت‌های نظارتی خود استفاده کرده و از فرماندار و استاندار تا هر مسئولی که در دولت و سایر نهادها در این امر نقش دارند، سئوال خواهم کرد و بر فعالیت‌های آنها در این خصوص بیش از پیش نظارت خواهم کرد.

 

با توجه به مصاحبه پر مغز و معنی جناب نماینده باید گفت:

گویا حتی کوچکترین اطلاعاتی راجع به وظایف خویش به عنوان یک نماینده ندارید از هر کس که بپرسید نیک به شماخواهد گفت که نام دیگر مجلس شورای اسلامی قوه مقننه است یعنی وظیفه اصلی و ذاتی آن قانون گذاری است.

 

در بخشی دیگر از افاضات فاضلانه خویش فرموده اید حال که این عکس ها منتشر شده است از تمام ظرفیت نظارتی خویش استفاده می نماییم، واقعا جای بسی تاسف است که طبق همین گفته خودتان تمام هم و غمتان معضلات استان نبوده که با تمام توان تلاش کنید که از این به بعد تازه میخواهید به وظیفه خود عمل نمایید.

 

جناب یار محمدی اگر امروز استان دچار بحران و فقر غذایی است و باکمال افتخار آنرا بر زبان جاری می نمایید باید گفت کلاه خویش را بالاتر بگذارید که خوب توانسته اید در مدت ۳ سال نمایندگی خویش آنها را کاهش دهید.

 

سوالی دیگر بدجور ذهن ما را درگیر خویش نموده است آیا شما روستاهای جنوب استان و شمال استان را ازنزدیک دیده اید که قیاس میفرمایید و ضریب خوب و بد به آنها می دهید؟؟؟

 

برادر بزرگوار می شود بفرمایید چرا مردم به شما و امثال شما رای داده اند تا به مجلس بروند؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46752

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. گندم پرس شما خواهشن نمیخواد سنگ کسی رو بع سینه بزنی اقای یارمحمدی بنده خدا راست میگه از همون مرکز کسی استان مارو ادم حساب نمیکنن که بعد ۳۰سال از انقلاب بااین ثروت ملی ذخایر نفت وگاز هنوز فقیر وگشنه هستیم.الحق که بااین خرافات وعقب ماندگیتان وتشویش کردن مردمچه به روز مردم میاورید

 2. آقای یارمحمدی
  سلام
  لایحه بودجه کجا به تصویب می رسد که می فرمایید وظیفه نماینده نیست برنامه ششم توسعه کجا تصویب شد چقدر توانستید با نمایندگان مذاکره کنید از استان دفاع کنید و حق استان را در برنامه ششم توسعه و لوایح بودجه افزایش دهید؟!
  واقعا برای شعور شما متاسفم که مردم را بیشعور می انگارید !!
  تنگ نظری و کج فهمی شما را کجا باید فریاد کنیم که هنوز شمال و جنوب استان می کنید کاش یکبار بلند نظر تر می بودین و روستاهای استان را با روستاهای اصفهان و تبریز و سمنان و شهرهای برخوردار مقایسه می کردید نه اینکه ترمز توسعه استان را با تنگ نظری و نگاه بسته و قومی همیشه پایین نگه می دارید

 3. غذائی که ازداخل سطل آشغال برداشته مشود از گوشت گربه بدتر است چون بیماریزا است وجدانا ندیده اید اینهارامن دیده ام خدالعنت کند کسانی راکه شکم خودشان اقوامشان سیر است واز طرفی نمی گذارند درد مردم ملموس شود