گندمـــ پرس : یکی از اقدامات موثر و مفید شهرداری زابل در حال حاضر بحث نهضت آسفالت میباشد که در خیابانهای اصلی شهر درحال انجام میباشد و حقیقتا نیز مشکل چند خیابان اصلی شهر حل شده و از آسفالت نسبتا مرغوبی برخودار شده اند. گاها نیز مشاهده میشود در مکانهای خاص این آسفالتها به خیابانهای […]

گندمـــ پرس : یکی از اقدامات موثر و مفید شهرداری زابل در حال حاضر بحث نهضت آسفالت میباشد که در خیابانهای اصلی شهر درحال انجام میباشد و حقیقتا نیز مشکل چند خیابان اصلی شهر حل شده و از آسفالت نسبتا مرغوبی برخودار شده اند.

گاها نیز مشاهده میشود در مکانهای خاص این آسفالتها به خیابانهای فرعی و کوچه ها (محل زندگی عضو شورا )  نیز رسیده است , این مساله درحالی رخ میدهد که بسیاری از خیابانهای اصلی شهر  دچار مشکلات عدیده ای  میباشند و از همه لحاظ در الویت بیشتری میباشد.

 

IMG-20150207-WA0003

 

حاشیه شهر همچنان مورد بی مهری

از این مساله که بگذریم متاسفانه حاشیه شهر همچون سالهای گذشته مورد بی مهری قرارگرفته و از نظرها دور مانده , درهمین راستا اهالی محترم محله خراشادی با ارسال نامه ای خواستار آسفالت خیابان اصلی این محله شدند .

می طلبد که شهردار فعلی زابل که نشان داده پرتوان و با برنامه وارد کار شده است روند کار را تغییر و توجه ویژه ای به این مناطق نیز داشته باشد و اجازه ندهند این مهم به حاشیه برود.

 

متن نامه ارسالی بدین شرح میباشد :

با سلام

باتوجه که نهضت آسفالت در زابل  خواهشمندیم , بلوار امام رضا (ع) مسیر جاده خراشادی که حدود ده سال است شن ریزی نیز شده  و با توجه اتصال سه بلوار امام رضا(ع) , مدرس و کارگر  و با توجه به تردد بسیار از کامیون های ترانزیتی و ایجاد گرد خاک که باعث میشود ما نتوانیم از حیاط منزل استفاده کنیم  را اسفالت نمایید.

  با تشکر جمعی از اهالی جاده خراشادی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه