تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

عبور بدون هماهنگی تیرهای برق از وسط زمین های کشاورزی سیستان + پاسخ ریاست اداره برق

  • کد خبر : 46602
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۶
عبور بدون هماهنگی تیرهای برق از وسط زمین های کشاورزی سیستان + پاسخ ریاست اداره برق
یکی از شهروندان در درد دل ارسالی از اداره برق شهرستان زابل که بدون هماهنگی و مشورت شورا و دهیار شبانه تیر برق های فشار قوی را از وسط زمین های کشاورزی ...

یکی از شهروندان در درد دل ارسالی از اداره برق شهرستان زابل که بدون هماهنگی و مشورت شورا و دهیار شبانه تیر برق های فشار قوی را از وسط زمین های کشاورزی مردم روستای اکبراباد پیران واقع در بخش مرکزی شهرشتان نیمروز رد کرده بود اظهار گلایه داشت.

 

به گزارش گندم خبر, خبرنگار ما برای پیگیری موضوع را با ریاست اداره برق شهرستان زابل در میان گذاشت, عوض زاده در پاسخ به گلایه مردم گفت: خط فشار متوسط مورد اشاره در بهمن ماه ۹۶ به منظور تامین برق چاه های کشاورزی روستائیان عزیز و تامین برق ایستگاههای پمپاژ طرح انتقال آب به اراضی (۴۶ هزار هکتاری ) دشت سیستان منطقه نیمروز با اختصاص اعتبار از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و با هدف رونق کشاورزی و مساعدت به کشاورزان و روستائیان عزیز با رعایت تمامی جوانب در حاشیه زمینهای کشاورزی همانطور که در تصویر مشاهده می شود با همکاری خوب مردمی بدون هیچگونه خسارتی احداث گردیده است.

 

رئیس اداره برق افزود: این اقدام در راستای ایجاد بسترهای تامین برق چاههای کشاورزی کشاورزان زحمتکش بدون متحمل شدن هزینه ای برای آنان فراهم شود.

 

وی یادآورد شد: مطالب بیان شده از شهروند محترم کاملا به دور از واقعیت بوده و ناشی از عدم آگاهی ایشان می باشد و انشاءالله مردم عزیز سالیان متمادی از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46602
  • دیدگاه‌ها برای عبور بدون هماهنگی تیرهای برق از وسط زمین های کشاورزی سیستان + پاسخ ریاست اداره برق بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.