ظلم ستیزی سیستانی ها از قدیم بر همگان آشکار بود

  • کد خبر : 29771
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۵
ظلم ستیزی سیستانی ها از قدیم بر همگان آشکار بود

گندمــــ پرس : دبیرکل حزب فدائیان اسلام گفت: روحیه مقاومت و ظلم ستیزی مردم سیستان ریشه در تاریخ دارد که با مرور اسناد تاریخی می توان به آن پی برد.   به گزارش گندمــــ پرس به نقل از مهر، محمد مهدی عبد خدائی امروز در آئین راهپیمائی ۱۳ آبان زابل اظهار داشت: در قیام بهمن […]

گندمــــ پرس : دبیرکل حزب فدائیان اسلام گفت: روحیه مقاومت و ظلم ستیزی مردم سیستان ریشه در تاریخ دارد که با مرور اسناد تاریخی می توان به آن پی برد.

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از مهر، محمد مهدی عبد خدائی امروز در آئین راهپیمائی ۱۳ آبان زابل اظهار داشت: در قیام بهمن ۱۳۳۰ مردم سیستان علیه نظام شاهنشاهی به پا خواستند و آیت الله شریفی از علمای بومی این منطقه وقتی در زندان تهران حبس بود بنده بعنوان قدیمی ترین زندانی سیاسی و مذهبی در آنجا با ایشان آشنا شدم.

 

وی افزود: مردمان این دیار در گذشته نیز از تاریخ مقاومت و صبوری برخورداراند که باید اکنون به بهترین شکل این داشته ها را به نسل های امروزی منتقل کنیم چرا که نیاز کنونی کشور است.

 

دبیرکل حزب فداییان اسلام بیان کرد: مقاومت رمز پیروزی مردم ایران در برابر توطئه های دشمنان است، با وجود ۳۵ سال تحریم ها و توطئه های مختلف از سوی آمریکا و همپیمانانش، اکنون جمهوری اسلامی به عنوان قدرت اول منطقه بشمار می آید.

 

وی در ادامه به ویژگی ها و تاثیر امام خمینی(ره) در جهان امروز اشاره کرد و افزود:پیش بینی امام خمینی(ره) این بود که سرانجام انقلاب اسلامی به تمامی جهان صادرمی شود و تفکر ایشان از آن زمان تاکنون مخالفان سرمایه داری را به لرزه درآورده و باعث بیداری مستضعفان جهان شده است.

 

عبدخدایی قرن حاضر را قرن شکوفایی ایران با رهبری مقام معظم رهبری دانست و گفت: ملت ما در عرصه علم به عنوان یک الگو خود را درجهان مطرح کرده و اکنون انقلاب اسلامی ایران زیربنای تمامی حرکت های ضد استعماری در دنیا محسوب شده و تفکر امروز انقلاب اسلامی ایران، دنیا را فتح کرده و فراگرفته است.

 

دبیرکل حزب فدائیان اسلام بیان کرد: با وجود اینکه شیطان بزرگ قداره بسته و دنیا را علیه ما تحریک می کند اما همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند با اقتصاد مقاومتی، تلاش و علم مداران بزرگمان این کشور را در نهایت رفاه، الگویی برای کشورهای اسلامی قرار می دهیم.

 

وی تصریح کرد: مرگ بر آمریکا از سوی ملت ایران بخاطر رفتار این کشور علیه ایران اسلامی است به طوری که این شعار سمبل مقاومت، عزت، استقلال و آگاهی مردم کشور در مقابل استکبار و زیاده خواهی آنان است.

 

عبدخدائی گفت: این شعار یک شعار احساسی نیست بلکه برآمده از بصیرت و دانش ملت ایران است که هرچه می گذرد آگاهی در این زمینه افزایش می یابد.

 

وی افزود: آنچه که باید در پرتو بصیرت دنبال شود وحدت امت اسلامی است زیرا دشمن سعی دارد علاوه بر اختلاف داخلی در ایران بین کشورهای منطقه از جمله شیعه و سنی در نقاط مختلف جهان تفرقه ایجاد کند که در این زمینه داعش را برای اهل سنت و شیعه لندنی را برای شیعیان راه اندازی کرده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29771
  • دیدگاه‌ها برای ظلم ستیزی سیستانی ها از قدیم بر همگان آشکار بود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.