ظلم به مردم پهناورترین استان کشور با کاهش سهمیه سوخت آزاد!؟

  • کد خبر : 48169
  • ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹
ظلم به مردم پهناورترین استان کشور با کاهش سهمیه سوخت آزاد!؟
استان سیستان و بلوچستان پهناور ترین استان کشور با توجه به نبود اشتغال پایدار، برخی از سکنه این استان را برای امرار معاش خویش مجبور به انجام قاچاق سوخت کرده است.

استان سیستان و بلوچستان پهناور ترین استان کشور با توجه به نبود اشتغال پایدار، برخی از سکنه این استان را برای امرار معاش خویش مجبور به انجام قاچاق سوخت کرده است.

گندم خبر، در این بین با توجه به عدم توسعه زیر ساخت ها از قبیل افزایش ارائه جایگاه های سوخت و عدم ساخت جایگاه سی ان جی این قاچاق سوخت موجب افزایش طول صف های پمپ های بنزین می شود.

هرچند به این نکته واقفیم که مشکلات امروز میراث دولتیان گذشته است که نگاه توسعه ای نداشته اند و امروز مردم را گرفتار عملکرد اشتباه خود نموده اند.

اما برخی متولیان دولتی امروز نیز هم گویا توان مدیریت در شرایط سخت را ندارند و چاره را در کاهش سهمیه سوخت آزاد خودرو ها یافته اند و با اقدامی سهمیه را به ۱۵۰ لیتر در ماه کاهش داده اند.

در تمام نقاط کشور جایگاههای سوخت به گونه ای عمل می کنند که هیچ فردی نیاز به استفاده از کارت شخصی جهت استفاده از سوخت ندارد اما در سیستان و بلوچستان رفاه برای مردم هیچ جایگاهی ندارد .

جوانان سرزمین مظلوم سیستان وبلوچستان که غیرتشان برای کشورشان مثال زدنی است برای زنده ماندن و عدم شرمندگی جلوی زن و بچه سخت ترین راه را به ناچار انتخاب کرده اند و با قاچاق سوخت سعی می کنند زنده بمانند تا شرمنده نباشند با اینکه می دانند این راه به هیچ عنوان پسندیده نیست.

حال یک نفر پیدا شود و پاسخ این سوال را بدهد، زمانی که شغل نیست، آب کشاورزی نیست مردم چگونه امرار معاش نمایند؟؟؟

اگر خواسته شما تخلیه این استان از ساکنان آن است بدون رودروایسی بگویید تا این باقی مانده های مردم نیز به دیاری دیگه آواره شوند و اینگونه زجر و عذاب ناتوانی های مسئولان را تحمل ننمایند.

مجتبی نورا _ سردبیر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48169

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۵
  1. سلام خسته نباشید واقغا ممنون بابت این فکر اندیشه تمام مشکلات الان حل شد دیگه مال ثروت این کشور ب یغما نمی ره ثروت این کشور واسه خود کشور می مونه باعث رونق اشتغال میشه. فقط بی زحمت جواب اون مسافر کش بیرون شهری داخل شهری ک ی دنیا قسط طلب داره رو کی میده ۵ روز ک کار کنه بنزینش تمام میشه باید الان چ خاکی بر سرش بریزه اون بنده خدایی ک می خواد الان بره زاهدان یا بیاد زابل کرایه جابجایش ۲۰۰ هزار میشه و هزاران مشکل. مردم این استان اصلا جزو این کشور هستن ایا جزو سرمایه ملی حساب نمیشیم. جواب حتما نه چون واسه هیچکی ما مهم نیستیم حتی الان پول مرگمون رو هم نداریم چون ی کفن هم با م اسم خاکسپاری بالیه ۱۵ میلیون خرجشه فقط یکم تفکر کنید دلتون ب حال ما جونا بسوزه ما بیکاریم هیچ راهی جز مسافر کشی بار کشی نداریم. من خودگ راننده وانتم دیگه نمی دونم چطور خرجمو در بیارم

  2. از نماینده های مجلس باید پرسید واقعا خجالت آوره ….

  3. سلام از نمایندگان محترم کل استان تقاضا داریم که سکوت نکنند و وزیر نفت را استیضاح کنند که چطور استانی که صفر درصد ناوگان حمل نقلی داخلی شهری و ده درصد ناوگان برون شهری دارد سهمیه بنزین بجای اینکه از بقیه استانها که داری خط تاکسی و مترو و اتوبوس و بی آر تی هستند بیشتر شود .کمتر کردند.و اگر استیضاح پذیرفته نشد با اخطار استعفای دسته جمعی اگر سهمیه برگشت نخورد به صورت هماهنگ استعفا نمایند .به هر حال اگر نمایندگان واقعا مال مردم و نماینده مردمی باشند استعفا خواهند داد و اگر دنبال اندوختن مال و ثروت و پست و مقام باشند سکوت خواهند کرد

  4. درود به شرف شما اگه یک بار بدون نژاد پرستی نوشین همین بوده و بس

  5. تا زمانی که مردم منطقه حق خودشون رو نگیرن اوضاع همینه تازه بدتر هم میشه