دکتر جلیل نجاتی، رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: از فردا در پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون که لیست آنها اعلام خواهد شد، رسما واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 50 سال شروع می شود.

دکتر جلیل نجاتی، رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: از فردا در پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون که لیست آنها اعلام خواهد شد، رسما واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال شروع می شود.

 

ضمن پوزش از عزیرانی که امروز به مراکز واکسیناسیون مراجعه کرده اند، بدلیل استقبال گسترده مردم، امروز جمعه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ امکان ثبت نام و پذیرش جدید وجود ندارد و هموطنان عزیز مطمئن باشند که به زودی و به تدریج، امکان تزریق واکسن در مراکز اختصاصی دانشگاه و مراکزی که با مشارکت سپاه پاسداران فراهم شده است، برای همه متقاضیان عزیز ایجاد خواهد شد.

 

با توجه به اینکه تا کنون سقف سنی تزریق واکسن در استان ما ۶۰ سال و در بقیه نقاط کشور ۷۰ بوده است، هم استانی های عزیز سنین بین ۶۰ تا ۷۰سال استان، امکان ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir را نداشته اند و راساً به مراکز تزریق واکسن مراجعه می کرده اند، باعث شد تا در یک مقطع زمانی خلوت و برخی مقاطع زمانی ازدحام بوجود آید.

 

از هم استانی های عزیز درخواست می شود تا با صبر و تامل، منتظر اطلاع رسانی در زمینه نحوه مراجعه افراد بالای ۵۰سال از طریق صدا و سیمای استان و پایگاه اطلاع رسانی رسمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان باشند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه