شهرگندمــــ : کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سرعت توفان در شمال سیستان و بلوچستان به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و دید افقی را تا زیر یک‌هزار متر کاهش داده است. به گزارش شهرگندمــــ به نقل از فارس علی ملاشاهی با بیان اینکه امروز در شمال سیستان و بلوچستان باد شدید و گرد […]

شهرگندمــــ : کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سرعت توفان در شمال سیستان و بلوچستان به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و دید افقی را تا زیر یک‌هزار متر کاهش داده است.

index

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از فارس علی ملاشاهی با بیان اینکه امروز در شمال سیستان و بلوچستان باد شدید و گرد و خاک تداوم داشته و فردا از شدت آن کاسته می‌شود، اظهار کرد: سرعت توفان در شمال سیستان و بلوچستان به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و دید افقی را تا زیر یک‌هزار متر کاهش داد.

وی در ادامه با بیان اینکه در نواحی مرکزی و نوار شرقی افزایش غبار و کاهش دما انتظار می‌رود،‌ ادامه داد: در جنوب شرق و بخش‌های شرقی سواحل از بعد از ظهر تا اواخر وقت فردا وزش باد قابل ملاحظه خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در مدت فوق دریا مواج خواهد بود، افزود: طی سه روز آینده در نواحی مرکزی و زاهدان یخ‌بندان شبانه خواهیم داشت.

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته زاهدان با یک درجه سانتی‌گراد سردترین و راسک با 31 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقاط سیستان و بلوچستان بوده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه