گندمـــــ پرس : اولین ربات آتش نشان توسط دانش آموزان شهرستان نیمروز ساخته شد.     به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان نیمروز ، دانش آموزان انجمن رباتیک پژوهشسرای سجزی سیستانی شهرستان نیمروز موفق به طراحی و ساخت یک دستگاه ربات آتشنشان برای شرکت در مسابقات رباتیک […]

گندمـــــ پرس : اولین ربات آتش نشان توسط دانش آموزان شهرستان نیمروز ساخته شد.

 

photo_2015-09-05_09-44-35

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان نیمروز ، دانش آموزان انجمن رباتیک پژوهشسرای سجزی سیستانی شهرستان نیمروز موفق به طراحی و ساخت یک دستگاه ربات آتشنشان برای شرکت در مسابقات رباتیک در دانشگاه صنعتی شریف که در مهر ماه 94 برگزار میگردد شدند .

 

گفتنی است که این ربات پس از برگزاری کلاس در طول فصل بهار و تابستان در محل دبیرستان نمونه شهید صیاد شیرازی برای دانش آموزان علاقه مند به علوم رباتیک با همکاری مدرسان برجسته کشوری و بومی آموزش دیده ساخته شده است.

 

photo_2015-09-05_09-44-45

 

احمد امیرشاهی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان نیمــروز ضمن تشکر از دست اندرکاران این کار مهم بیان داشتند با توجه به پتانسیل موجود در منطقه و وجود کارگاه مجهز رایانه در دبیرستان نمونه و وجود دانش آموزان علاقه مند برای اولین بار چنین کلاسی برگزار گردید .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه