گندمــــ پرس : شهردار زابل از عملیات اجرای طرح استقبال از مهر در مــدارس حاشیه شهر زابل با همکاری اداره محیط زیست ٬ سازمان آتش نشانی و اداره آموزش و پرورش در اولین روز از سال تحصیلی جدید خبر داد.     به گــزارش گندمــــ پرس ، این طرح به اهتمام شهردار و مشارکت سازمان […]

گندمــــ پرس : شهردار زابل از عملیات اجرای طرح استقبال از مهر در مــدارس حاشیه شهر زابل با همکاری اداره محیط زیست ٬ سازمان آتش نشانی و اداره آموزش و پرورش در اولین روز از سال تحصیلی جدید خبر داد.

 

۲۰۱۵۰۹۲۳_۰۹۴۲۵۰

 

به گــزارش گندمــــ پرس ، این طرح به اهتمام شهردار و مشارکت سازمان محیط زیست و سازمان آتش نشانی در دو مدرسه دبیرستان مرحوم معتکفی و دبستان شهیداحمدآغاز امروز اول مهرماه بصورت نمادین انجام گرفت.

 

۲۰۱۵۰۹۲۳_۰۹۴۹۰۸

 

حمید رضا نوری شهردار زابل در این زمینه افزود: همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و به منظور ایجاد فضایی فرهنگی و شاداب طرح استقبال از مهر با پاکسازی و شست و شوی مدارس حاشیه شهر زابل با مشارکت اداره محیط زیست ، سازمان آتش نشانی وآموزش و پرورش آغاز گردیده است.

 

IMG_20150923_225040

 

شهردار زابل بیان کرد: باتوجه به تمهیدات انجام شده برای اجرای طرح استقبال از مهر در شهر زابل مجموعه شهرداری آمادگی کامل دارد تا بستری مناسب برای تحصیل دانش آموزان و  دانشجویان در سال تحصیلی جدید فراهم نماید.

 

۲۰۱۵۰۹۲۳_۱۰۱۴۱۹

 

۲۰۱۵۰۹۲۳_۱۰۱۷۳۳

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه