تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022

طرح منطقه آزاد سیستان در چند روز آینده تحویل مجلس می شود

 • کد خبر : 26265
 • ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰:۴۱
طرح منطقه آزاد سیستان در چند روز آینده تحویل مجلس می شود

سید باقر حسینی نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی خبر از ارسال طرح منطقه ازاد سیستان به مجلس خبر داد .   به گزارش گندمــ پرس به نقل خانه ملت وی معرفی سیستان به عنوان منطقه آزاد تجاری را ضروری دانست و گفت: انتخاب سیستان به عنوان منطقه آزاد تجاری در رفع بیکاری و مشکلات زیست […]

20140111_16465933493 سید باقر حسینی نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی خبر از ارسال طرح منطقه ازاد سیستان به مجلس خبر داد .
 
به گزارش گندمــ پرس به نقل خانه ملت وی معرفی سیستان به عنوان منطقه آزاد تجاری را ضروری دانست و گفت: انتخاب سیستان به عنوان منطقه آزاد تجاری در رفع بیکاری و مشکلات زیست محیطی موثر است.

سیدباقر حسینی با اشاره به پیگیری و تصویب معرفی استان سیستان به عنوان منطقه آزاد تجاری، گفت: کلیات این موضوع در سفر یکسال گذشته رئیس جمهورو هیات دولت به استان سیستان مورد تصویب قرار گرفت که خوشبختانه لایحه منطقه آزاد تجاری سیستان در چند روز آینده به مجلس ارسال خواهد شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26265

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 12در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۲
 1. منطقه آزاد سیستان با فریادهایی تند وکوبنده دکترسیدباقرحسینی قهرمان نهایی شد مردم سیستان مدیون تلاشهایی ابر مرد سیستان دکتر سیدباقرحسینی هستن

  • دوست عزیزاگه اقای حسینی فریادی ام زدن وظیفشون بوده تازه باید عین 4سال وفریاد بزنن مردمم هیچ مدیون کسی نیستن مدیون نماینده مردمه که اونو میفرستن تا بافریاد حقشونو بگیره لطفا دم انتخابات قهرمان پروری نکنین

 2. ومن بنقل ازاوشیدایکم مردادماه سالجاری وسئوال کدام راباورکنیم؟:
  سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: در طی جلسه ای که با حضور آهنگران معاون ترکان رئیس شورای مناطق آزاد کشورتشکیل شد،طرح منطقه آزاد سیستان مورد بررسی قرار گرفت.

  حسینی افزود: در این جلسه با این نکته که ظاهرا طرح منطقه آزاد سیستان ارائه شده اما نقشه آن هنوز آماده و ارائه نشده است ،مورد بررسی قرار گرفت.

  نماینده مردم سیستان با بیان اینکه نباید درارسال نقشه طرح منطقه آزاد تجاری سیستان تعلل کرد ،گفت: متاسفانه زمان ارائه طرح و نقشه منطقه آزاد سیستان بسیار طولانی شده است در حالی که می بایست در زمان کوتاه تری با توجه به مشکلات حاد منطقه و بصورت ویژه و خاص از سوی استانداری سیستان و بلوچستان و دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار می گرفت.

  وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد تجاری سیستان در راه نقشه طرح مانده است ،خاطر نشان کرد: پس ازآماده سازی نقشه طرح منطقه آزاد سیستان باید به شورای مناطق آزاد ارسال شود که پس ازارسال به این شورا دولت در خصوص این طرح دیگر کاری نخواهد داشت.

  نماینده مردم سیستان با بحرانی توصیف کردن بیکاری ومعیشت مردم سیستان بویژه روستانشینان ،بیان کرد: با تکمیل روند و آغاز طرح منطقه آزاد تجاری در سیستان قطعا دروضعیت معیشت و اشتغال مردم این منطقه تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

 3. سلام تمام این برنامه ها فیلم هست که بخوان مردم رو تو زابل نگه دارن مردم رو دارن با اسم منطقه آزاد مسخره می کنن که کسی از زابل فرار نکنه کدوم منطقه آزاد

 4. فدایی جان /بی خیال/هرچه منطقه ویژه اقتصادی راه اندازی شد /منطقه ازاد هم می شود./برای هر نوع فعالیتی باید بستر فعالیت اماده باشد/با این اوضاع و احوال که مردم سیستان زیر بی ابی دارند از بین می روند/اینها فقط مصرف تبلیغاتی دارد./فراموش کردی چهار سال پیش تابلو منطقه ویژه اقتصادی را که سال ها طول کشید نهایی شود همین عزیزان برای تبلیغات بالا بردند اما بعد از چهار سال چه شد؟ برو برادر فکر نان کن که خربزه اب است/به اقای حسینی هم بگو با این حرکات احساسی نمی توانی کم کاری های گسترده ای که وظیفه ات بود و باعث ویرانی سیستان شد از منظر مردم بپوشانی/تاریخ گواهی خواهد داد سیستان در این چهار سال مخروبه شد.

  • تندنروشهروندمحترم.کارها وفریادهای دیگران راهم که در4ساله های گذشته بودندبگید…

 5. بسم الله
  ونوم بزرگ خدا. سلام
  سروران
  انسان به امید زنده است.یوم جاری3.5.94در سایت های خبری امده بود که 26نفر از تجار افغانی برای بازدید زیرساخت
  های صنایع تولیدی وتبدیلی منطقه سیستان وارد منطقه شدند
  منطقه ازاد تجاری صنعتی سیستان بر عکس دیگر مناطق باید دولت وارد گود شود چون مردم و سرمایه گذار بخاطر شرایط اب وهوایی توان وتمایل از خود نشان نمیدهند.
  اگر دولت هم ورود نکند بدست چهار نفر رانت خوار تسهیلات بانکی را گرفته ودر شهردیگریسرمایه گذاری می کند
  قطع امید کرده

 6. انشاالله ، : از قدیم گفتند کور از خدا چی میخواد دوچشم روشن

 7. تصویب این طرح محصول تلاش آقای استاندار، و دفتر اقتصادی استانداری، امام جمعه زابل، فرماندار زابل است نماینده ها کمترین کاری برای این طرح نکردند، آقای دهمرده لطفا حقایق رو به مردم انعکاس بدین

 8. اگه امیدوار نباشیم چه کنیم

 9. این چند روز دقیقا یعنی چند روز!!؟؟؟؟