تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

طرح مشکلات دانش آموزان تپه کنیز در شورای آموزش و پرورش هیرمند

  • کد خبر : 45387
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
طرح مشکلات دانش آموزان تپه کنیز در شورای آموزش و پرورش هیرمند
بعد از درج کلیپ تصویری اولین بخش نای نی در رسانه گندم خبر در ارتباط با مشکلات روستای تپه کنیز از زبان کودکان این منطقه , اداره آموزش و پرورش شهرستان هیرمند از طرح مشکلات دانش آموزان در شورای آموزش این اداره خبر داد .

گندم خبر, بعد از درج کلیپ تصویری اولین بخش نای نی در رسانه گندم خبر در ارتباط با مشکلات روستای تپه کنیز از زبان کودکان این منطقه , اداره آموزش و پرورش شهرستان هیرمند از طرح مشکلات دانش آموزان در شورای آموزش این اداره خبر داد .

 

به نام خدا

در پی گزارش خبری گندم خبر در خصوص جاده روستای تپه کنیز و مشکلات ایاب و ذهاب دانش آموزان روستای مذکور عمده اقدامات و پیگیری های صورت گرفته از سوی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان هیرمند به شرح ذیل اعلام می گردد :

 

با توجه به آمار دانش آموزی آن روستا و بعد مسافتی را که برای رسیدن به کلاس درس طی می نمایند ، در تابستان ۹۶ کمیته برنامه ریزی شهرستان موضوع راه اندازی مدرسه ابتدایی را بعنوان بهترین گزینه جهت برطرف نمودن مشکل دانش آموزان ، مصوب نموده است .

 

براساس رایزنی های انجام شده توسط یکی از اهالی محل زمینی جهت ساخت واحد آموزشی به آموزشی و پرورش واگذار گردیده است .

 

پس از تصویب مصوبه مذکور با شورای اسلامی روستای تپه کنیز (جناب آقای سنچولی) در خصوص تامین مکانی جهت کسب مجوز راه اندازی مدرسه ، صحبت شد که متاسفانه اعلام گردید هیچ گونه فضای مناسبی در روستا جهت استفاده دانش آموزان وجود ندارد .

 

پس از آن در خصوص تامین سرویس ایاب و ذهاب بدلیل نبود جاده مناسب و عدم امکان استفاده از مینی بوس ، مجبور به استفاده از سرویس جایگزین برای دانش آموزان شدیم .

 

موضوع جاده روستای تپه کنیز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که به ریاست فرماندار محترم شهرستان برگزار گردیده طرح که در این جلسه قول مساعد جهت تسطیع ، شن ریزی و آسفالت جاده مذکور داده شده است .

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری عزیزان آن مجموعه ، از کلیه خیرین محترم دعوت می شود تا با نگاه خیرخواهانه خود یاریگر این مدیریت در تامین فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان مستعد ، با انگیزه و دوست داشتنی این شهرستان باشند .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=45387
  • دیدگاه‌ها برای طرح مشکلات دانش آموزان تپه کنیز در شورای آموزش و پرورش هیرمند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.