گندم پرس : پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان: سرهنگ محمد ناظری ضمن تبریک ایام مبارک رمضان گفت: طرح جوانه های صالحین به عنوان یک طرح ملی شامل مجموعه برنامه‌های پیشنهادی برای  پایگاه بسیج مساجد و محلات در فصل تابستان است. وی افزود: این طرح  با هدف ارتقاء، جذب و تشکیل حلقه‌های صالحین، در راستای تبدیل اوقات […]

گندم پرس : پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان: سرهنگ محمد ناظری ضمن تبریک ایام مبارک رمضان گفت: طرح جوانه های صالحین به عنوان یک طرح ملی شامل مجموعه برنامه‌های پیشنهادی برای  پایگاه بسیج مساجد و محلات در فصل تابستان است.

وی افزود: این طرح  با هدف ارتقاء، جذب و تشکیل حلقه‌های صالحین، در راستای تبدیل اوقات فراغت تابستان به عرصه‌ای برای رشد و تعالی بسیجیان و عموم مردم طراحی و اجرا می شود.

ناظری بیان کرد: ایجاد شور و نشاط وبا محوریت قرآن و نماز تقویت روحیه معنوی و تلاش برای سازندگی روحی، اخلاقی و فکری نوجوانان و جوانان، غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان، بسیجیان عادی و فعال که  عضو حلقه‌های تربیتی، هستند  از اهداف برنامه می باشد.

وی با تاکید بر تلاوت روزانه قرآن جهت مانوس شدن با کلام خداوند گفت: در فضای طرح جوانه صالحین بخصوص در ماه مبارک رمضان نهضت قرآن خوانی فراموش نگردد.

 مسئول تربیت آموزش و طرح صالحین  زابل در خصوص طرح جوانه های صالحین گفت: افتتاحیه طرح جوانه های صالحین در تعداد۵۱   پایگاه که 31 پایگاه مقاومت شهرستان زابل  است از ۲۵خردادماه شروع  و تا ۲۶شهریورماه  ادمه خواهد داشت.

حسین نکویی افزود: این برنامه را برای حدود ۳۰هزارنفر از بسیجیان جوان و نوجوان در قالب حلقات صالحین پایگاه و مساجد محلات ،جامعه زنان شهرستان زابل برنامه ریزی کردیم .

وی بیان کرد: این برنامه با محوریت پایگاهها، مربیان قرآن و احکام و برنامه های ورزشی در حال اجرا است.

نکویی افزود: تعداد ۷۰مربی قرآن، ۲۵مربی احکام و تعداد۲۰سالن ورزشی در  این برنامه سهیم هستند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه