گندمــ پرس : فرمانده انتظامی شهرستان زابل سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که با راه اندازی وبسایت آموزشی اقدام به آموزش هک کرده بود خبر داد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان ، سرهنگ محمد نوربخش در تشریح این خبر گفت: در پی رصد و پایش شبانه‌روزی فضای مجازی […]

گندمــ پرس : فرمانده انتظامی شهرستان زابل سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که با راه اندازی وبسایت آموزشی اقدام به آموزش هک کرده بود خبر داد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان ، سرهنگ محمد نوربخش در تشریح این خبر گفت: در پی رصد و پایش شبانه‌روزی فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان زابل، وب‌سایتی شناسایی شد که طراح آن اقدام به آموزش هک به صورت پیشرفته کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل  در ادامه بیان کرد: با بررسی فنی و تخصصی آدرس و مشخصات طراح وب‌سایت که در حوزه شهرستان زابل فعالیت می‌کرد شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس احضار شد.

وی افزود: ‌متهم که در مقابل مستندات چاره‌ای جز اعتراف نداشت هدف خود از این اقدام را کسب درآمد از طریق آموزش مجازی بیان کرد که پس از تکمیل به مراجع قضایی معرفی شد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه