گندمــ پرس : یادداشت زیر توسط جوانی با عنوان فریاد سیستانی برای ما ارسال شده است و مسئولینی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این یادداشت پاسخ دهند.   جــوان سیستانی : کنکور 94 به پایان رسید و نتایج هم اعلام شد , در تمامی کشور برای […]

گندمــ پرس : یادداشت زیر توسط جوانی با عنوان فریاد سیستانی برای ما ارسال شده است و مسئولینی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این یادداشت پاسخ دهند.

 

جــوان سیستانی : کنکور 94 به پایان رسید و نتایج هم اعلام شد , در تمامی کشور برای رتبه های برتر کنکور در شهرهای مختلف مراسمات جشن و تجلیل برگزار و از دانش آموزان نخبه هر شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد , در برخی شهرها مانند زاهدان از رتبه سه کنکور تجلیل شد و در برخی شهرها حتی از ربته های زیر 5 هزار نیز تجلیل شد , در زابل و کلا در منطقه سیستان اما چنان سکوتی حکم فرماست که در وهله اول بنظر می رسد که هیچ نخبه ای دراین شهر وجود نداشته و نتوانسته که رتبه ای در شان بدس آورد که قابل تقدیر باشد که ریاست محترم  و دو شغله آموزش و پرورش را مجاب به برگزاری مراسم و یا  دیدار با آنها نماید.

 

برترین-های-کنکور94-زابل

 

مشغله زیاد رئیس آموزش و پرورش و رئیس شورای شهر زابل و غفلت از برتریـن های کنکــور

اما در قضیه ریز که می شویم متوجه می شویم که اینطور هم نیست و کسانی بوده اند که رتبه های دو رقمی بدست آورده , ولی متاسفانه آنقدر مشغله کاری مدیران آموزش و پرورش شهرستان زابل زیاد بوده که هیچگونه توجهی به آنها نشده است , بله روی سخنم را بزی رئیس شورای شهر و رئیس آموزش و پرورش شهر زابل است , که چرا ؟ از رتبه های برتر کنکور در شهر زابل مورد توجه و تکریم قرار نگرفتند ؟ شاید هنوز هم از این افراد شناخت کافی ندارید , شاید نمی دانید که  محبعلی آرین پور رتبه 74 و محمد رضا ناظمی رتبه 72 و دیگر رتبه های دو و سه رقمی در سیستان و زابل درس خوانده و زندگی می کنند و اگر چه شما در این موفقیت هیج نقشی نداشته اید اما حداقل انتظار از شما این بود که از این عزیزان تجلیل بعمل می آوردید تا شاید برای دیگر نوجوانانی که در مسیرعلم و دانش قرار دارند , نیز به مثابه یک تشویق به حساب می آمد و امیدواری آنان را نیز درادامه راه بیشتر می کرد.

 

حضور بر دو مسند و ضعف عملکردی در هر دو حوزه

جناب آقای بزی بنظر می رسد مشغله کاری حضرتعالی به دلیل حضور در دو مسند مهم و حیاتی شهر زابل , شورای شهر و آموزش و پرورش بسیار زیاد شده است و بی شک حضور شما در این دو شغل مهم موجبات نزول عملکرد در هردو را بوجود آورده است و هر دو حوزه حال و روز مساعدی ندارد و روزهای بدی را سپری می کند , شورای شهر که با مشکلات خاص بخود مواجه است و عملا پس از گذشته دو سال هیچگونه اقدام موثر و یا مشکل گشایی در سطح شهر مشاهده نمی شود , حتی شما و همکارانتان پس از دو سال به خود زحمت نداده اید که از عملکرد خود گزارشی به رسانه ها و که همانا گزارش به رسانه ها گزارش به مردم است ارائه کنید , که این مساله جای نگرانی دارد.

 

سکوت نهادهای نظارتی درخصوص دو شغله بودن + بزی فــداکاری کند

اگر چه نهادهای نظارتی از جمله استانداری و فرمانداری بنا بر دلایل نامعلوم به این مساله یعنی دو شغله بودن شما ورود نمی کنند , اما می طلبد که فداکاری نموده و برای بهتر شدن کار در هر دو حوزه , یکی از این دو مسند را رها کرده و مسند دیگر را با قدرت هرچه تمامتر به سرمنزل مقصود برسانید , شاید بفرمائید که عضویت و ریاست شورا شغل محسوب نمی شود اما حتما خوب اطلاع دارید که مشغله  کاری ریاست شورا به مراتب بیشتر از هر شغل دولتی دیگریست و می طلبد فردی عهده دار این مهم باشد که فکرش در مدیریتی دیگر مشغول نباشد و کارها را به نحو احسنت انجام دهد.

در پایان امیدوارم , قبل از تصمیمی هرچه سریعتر نسب به برپایی مراسم تجلیل از برترین های کنکور حوزه سیستان اقدام بایسته صورت دهید.

 

یادداشت :  فریاد سیستانی

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه