گندمــــ پرس : صبح امــروز برای تهیه گــزارش به سطح شهر رفته بودیم کـه در خیـابانـی وجـود تیر برقی نظـرمون رو جلب کـــرد .     بله وجـــود تیر بـــرق فلــزی !!!!       این تیر برق فلـــزی در کنار مدرسه و برای خــانواده هـای  ساکن در این خیابان بسیار خطـر آفرین باشد ؛ […]

گندمــــ پرس : صبح امــروز برای تهیه گــزارش به سطح شهر رفته بودیم کـه در خیـابانـی وجـود تیر برقی نظـرمون رو جلب کـــرد .

 

 

بله وجـــود تیر بـــرق فلــزی !!!!

 

 IMG-20151105-WA0004

 

این تیر برق فلـــزی در کنار مدرسه و برای خــانواده هـای  ساکن در این خیابان بسیار خطـر آفرین باشد ؛ با کوچک ترین بــاد ممکـن است کـج یا کننده شـود و معلوم نیست چرا مسئولان اداره بــرق شهرستان زابل این چنین تیر بــرقی رو نصب کـــردند ؟!!!

 

IMG-20151105-WA0005

 

با این حـال بی‌توجهی به این موضـوع قـابل اغمـاض نیست، لـذا قبل از این که جـان و مـال شهروندان به خطـر افتـد اداره برق شهـرستان زابل باید نسبت به حل این مشکـل اقـدام جدی و تا حادثه تاسف بار و غیرقـابل جـبرانـی رخ نداده است در این باره چاره اندیشی کنند، زیرا پیشگـیری بهتـر از درمـان است.

 

IMG-20151105-WA0006

 

امیـد است مسئولین اگــر تصمیم به پاسخگـویی می گـیرند توجه داشته باشند که جـان شهـروندان، مهمتر از رفـع مسئولیت از خـود است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه