تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

صرفاجهت یادآوری:جناب استانداروقت پیگیری فرانرسیده است!!؟؟؟

 • کد خبر : 32696
 • ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
صرفاجهت یادآوری:جناب استانداروقت پیگیری فرانرسیده است!!؟؟؟

گندم پرس: مدتی قبل در فضای رسانه ای خبری تاسف برانگیز از برخورد فیزیکی مدیرکل محیط زیست استان با یکی از کارمندانش منتشر شد و مردم و فعالین اجتماعی رسانه ای نیز به شدت به آن واکنش نشان دادند و خواستار برخورد با این مدیر بودند. این خبر که همزمان بود با حضور تیم مذاکره کننده […]

گندم پرس: مدتی قبل در فضای رسانه ای خبری تاسف برانگیز از برخورد فیزیکی مدیرکل محیط زیست استان با یکی از کارمندانش منتشر شد و مردم و فعالین اجتماعی رسانه ای نیز به شدت به آن واکنش نشان دادند و خواستار برخورد با این مدیر بودند.

این خبر که همزمان بود با حضور تیم مذاکره کننده ایرانی جهت جهانی شدن هامون ما را برآن داشت تا شادی مردم پس از تصویب جهانی شدن هامون را کم نکنیم و برای مدتی سکوت کنیم و منتظر بمانیم و شاهد عمل استاندار باشیم ، ایشان در مصاحبه با یکی از وبسایتهای محلی استان خبر از برخورد قانونی با این مساله داده بود اما حال پس از گذشت مدتی هنوز هیچ خبری دراین زمینه منتشر نشده است و جامعه ملتهب این روزهای سیستان که از کشمکش های رسانه ای و سیاسی به تنگ آمده است ، انتظار دارد درسالی که بانام اقدام و عمل نامگذاری شده است ، اقدامی مثبت جهت برخورد با این بداخلاقی های مدیریتی را شاهد باشد.
امید داریم استاندار محترم دراین خصوص قاطعانه عمل نمایند تا صحبت هایی مبنی بر اینکه؛
” این مدیر توسط خود استاندار منصوب شده و اکنون هم به هرقیمتی وی را حفظ خواهند کرد”، از بین برود , حداقل انتظار این است که برخوردی قانونی و اداری صورت گیرد و رضایت کارمند مورد نظر نیز جلب شود تا حیثیتی که از وی بر باد رفته است نیز جبران شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32696

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 13در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۳
 1. با سلام قابل توجه دوستداران ومطالبه گران و نمایندگان ومنتخبین سیستان از دست رفته ؛ در اولین روز کاری ۱۳۹۵ روز شنبه ۱۴/۱/۹۵تابلوی شرکت توسعه منابع آب وخاک سیستان سرنگون وبا ادغام با اب منطقه ا ی زاهدان تابلوی معاونت منابع آب سیستان نصب خواهد شدگردد .

 2. اقا این استاندار یک خائن به تمام معناست چرا الکی خدتون رو خسته میکنید

 3. هر چ سر اون مامورای نیروی انتظامی که ریختن با گاز اشکاور سر کارگرای شهرداری دراوردن سر اینم میاد

 4. احتمالاً جناب استاندار به این مدیر رزمی کار مدال افتخار نیز بدهند .

 5. دکتر شهریاری قول پیگیری دادن اگه پشیمون نشده باشه.

 6. وااسفا بر سیستانی ها

 7. رضایت کارمند مورد نظر را گرفته اند

 8. بحث پیگیری استاندار محترم یک موضوع هست و اقدام قضایی فردی که مورد هجمه واقع شده هم جدا از این پیگیری است .

 9. اقایان این موضوع را تمام کنید /یکبار هم که با تلاش نفس گیر فرزندان سیستان درد های هامون جهانی شد و امید می رود با نگاههای مثبت یونسکو و استفاده از ظرفیت های تمدنی و فرهنگی دو کشور فضای تعامل برای نجات هامون که میراث مشترک افغانستان و ایران است ایجاد شود . بگذارید این روند ها ادامه پیدا کند.در کشوری که ۱۲ سال برای برجام! هواپیما و ادم اینطرف و انطرف می رود دو نفر برای هامون رفتند اینقدر باید ما چشم تنگ باشیم. متاسفیم

 10. استاندار بعید هست که پیگیری کنند . چون خودشان این مدیر را آورده اند . پیگیری را میشود از طریق دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی و همچنین از طریق دادگاه قضایی به خاطر ضرب و شتم انجام داد . اگر رضایت کارمند مورد نظر را گرفته باشند که کلاً باید مسئله را مختومه شده در نظر بگیرید . مطمئن باشید که اگر یکی از مدیران بومی این کار را انجام داده بود تا به امروز خود استاندار از طریق سازمان مربوطه حکم عزلش را گرفته بود .

 11. برادر سیستانی
  من نمی دونم هامون چه ربطی به ضرب و شتم یک نفر داره ؟ این یگ حق شخصی هست و حق الناس هست. جنبه عمومی موضوع هم که اگر قابل پیگیری باشد مقامات قضایی ورود می کنند
  ولی ای برادر چه موضوعاتی رو به هم ربط دادید من نمی دونم چرا !
  هر کسی برای هامون کار کنه اگر بیشتر از وظیفه اش است خدا خیرش دهد ولی حق الناس هم به جای خود
  التماس تفکر برادر

 12. مثل اینکه شما هنوز معنی این جمله رو که طرف پشتش گرمه رو با عرض معذرت خوب متوجه نشده اید . طرف از فامیل های استانداره . وگرنه شما کدوم مدیری رو می توانید پیدا کنید که جرأت انجام یک همچین کاری رو داشته باشه که محیط اداره رو با گود زور خونه اشتباه بگیره . این عالی جناب که شما می بینید قبل از رسیدن به سمت مدیرکلی ، ریاست ادارهٔ یکی از شهرهای لرستان را بر عهده داشته . بعد یکشبه گذاشتنش مدیرکل . واسه اینکه دهن ما رو هم ببندند، آمده اند گفته اند طرف دکتر است ، طرف نخبه هست . تازه یه منتی هم رو سرما گذاشتن . البته چند سال بعد که پست بالاتری بهش بدهند . خواهند گفت نخبهٔ رزمی کار داریم براتون می فرستیم .

 13. زورم زیاد است و پشتم گرم .